Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

KOCHAM CIĘ | Young Leosia (Dj Set) x Gombao33 x Flirtini x Bacardi

 • Impreza
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • Pod dachem

KOCHAM CIĘ | Young Leosia (Dj Set) x Gombao33 x Flirtini x Bacardi

Dzisiaj

21:00

od 40 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Spragnieni miłości? Mamy coś dla Was. Randka w kinie - ale to party. Takie do utraty tchu. Takie od wieczora do rana. Z muzyką do tańca i nieśmiałych pocałunków na tylnich kanapach. Gwiazdorska obsada też jest.

Grają: Young Leosia (DJ set) Gombao33 Jedynak (Flirtini) Młody Klakson Borucci i Kotojeleń (Rapperoni) Mattz Fresh (Internaziomale) Kagz (Hypetalk)

Miejsce: Kino Luna Start: 21:00 18+

Uwaga! Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią COVID-19 ilość miejsc jest ograniczona. W wydarzeniu będą mogły wziąć udział osoby posiadające certyfikat szczepienia, zaświadczenie o przebyciu choroby lub negatywny wynik testu antygentowego lub PCR wykonanego w autoryzowanym punkcie.

miejsce

Kino Luna

Warszawa, Marszałkowska 28

Warszawskie kino "Luna" to miejsce absolutnie wyjątkowe. Na artystycznej mapie stolicy jest szczególnym punktem, w którym spotyka się świat artystyczny z widzami poszukującymi sztuki ambitnej i niezależnej. Jest kinem studyjnym, które w świecie wszechwładnych multipleksów ocaliło swoją niepowtarzalność i atmosferę, stając się prawdziwą instytucją kulturalną, w której trzeba i warto bywać. Kino Luna zostało otwarte 22 lipca 1962 roku. Tego dnia właśnie miał w nim miejsce seans premierowy. Interesujące jest to, że premiera kina zbiegła się w czasie z jednym najgłośniejszych na początku lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku wydarzeń związanych z realizowanym wtedy radzieckim programem kosmicznym. Świat żył wówczas wystrzeleniem w przestrzeń kosmiczną sondy, która weszła na orbitę Księżyca i stała się jego pierwszym sztucznym satelitą. Program, jak i wysyłane w jego ramach w kierunku Księżyca sondy, nazywał się  "Łuna". Stąd też wzięła się nazwa kina, które jak satelita weszło na orbitę życia kulturalnego stolicy. Mająca świetną lokalizację w centrum Warszawy, przy Placu Zbawiciela, instytucja stała się szybko centrum życia kulturalnego i towarzyskiego, które inspiruje, edukuje i pobudza do twórczej dyskusji do dzisiaj. W repertuarze kina znajdują się głównie filmy artystyczne, często nagradzane na polskich i zagranicznych festiwalach filmowych. Ambitni twórcy nierzadko decydują się na premierowe, bądź przedpremierowe pokazy swoich dzieł w "Lunie". Przez kilkadziesiąt lat swojej działalności kino dorobiło się wyjątkowej publiczności, poszukującej ambitnej sztuki na najwyższym poziomie. Spotkania z nią twórców filmowych, reżyserów i aktorów, są inspirujące zarówno dla widzów, jak i publiczności. Projekcje filmów często obywają się w ramach festiwali i pokazów tematycznych. "Luna" dysponuje dwiema salami, każda na ponad trzysta miejsc. Oprócz projekcji filmowych, odbywają się tu także występy kabaretowe i koncerty muzyczne. Regularnie na scenie pojawiają się najlepsi reprezentanci polskiego stand-upu. Rangę "Luny" podkreśla jej przynależność do prestiżowej sieci kin Europa Cinemas.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Panie Proszą Panów | Techno jest Kobietą

  Sobota, 12 marca 2022

  Warszawa

  Techno jest Kobietą!Techno jest Kobietą zaprasza na kolejną edycję swojego projektu promującego rosnącą w siłę kobiecą stronę muzyki elektronicznej. 
Chcemy zaprezentować Wam niezwykłe projekty muzyczne polskich artystek, które szturmem przejmują polskie i europejskie kluby. 12 marca tuż po Dniu Kobiet po raz kolejny w wyjątkowym wnętrzu Kina Luna oddamy stery wspaniałym kobietom, z którymi wyruszymy w kosmiczną podróż przez wszelakie zakamarki muzyki elektronicznej. To świat Kobiet, ale czym byłby bez Mężczyzn? Wedle tradycji znanej od lat, tej nocy do tańca Panie Proszą Panów!Divy Polskiego Clubbingu, zagrają na dwóch scenach:**SALA WIDOWISKOWA**:AETHAAN_KAANJA KRAFTBEXACARLA ROCADIANA D'ROUZEJAGSONIFYMEGNOVIKAVITCAT**Instytut Dźwięku TAKEOVER**:
TBA...SALA FILMOWA:
NIEME KINO all night longCeny biletów (Early Bird 49 pln, Regular 60 pln, Last Call 75 pln).więcej info:wydarzenie: [https://www.facebook.com/events/3639964109389228](https://www.facebook.com/events/3639964109389228)[https://www.facebook.com/technojestkobieta](https://www.facebook.com/technojestkobieta)Techno is a Lady invites you all to another edition of the project promoting the growing feminine side of electronic music. 
We want to present you amazing music projects of Polish artists who take Polish and European clubs by storm.On March 12, just after Women's Day, the wonderful girls will take over the unique interior of the Luna Cinema. We will embark on a space journey through all corners of electronic music. This is a Women's world, but what would it be without Men? According to a tradition known for years, that night Ladies invite Gentlemen to dance!Polish clubbing artists will play on two stages:**SALA WIDOWISKOWA**:AETHAAN_KAANJA KRAFTBEXACARLA ROCADIANA D'ROUZEJAGSONIFYMEGNOVIKAVITCAT**Instytut Dźwięku TAKEOVER**:
TBA...SALA FILMOWA:
NIEME KINO all night longticket price (Early Bird 49 pln, Regular 60 pln, Last Call 75 pln).

podobne wydarzenia
 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem
  TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH!

  Sobota, 26 lutego 2022, 19:00

  Progresja, Warszawa, od 79 zł

  Niemiecki wirtuoz Ben Böhmer ogłasza swój powrót do Warszawy, z monumentalnym liveshow w miejscu wydarzenia!Wyrobiwszy sobie nazwisko jako wielostronny, cudowny talent, wejście Bena Böhmer na scenę muzyki elektronicznej było skazane na sukces. Nieustannie zdobywając szczyty list przebojów dzięki wyjątkowym hitom, takim jak "After Earth", "Promise You" i remix "Father Ocean", jeden z filarów wytwórni Anjunadeep w pełni ugruntował swoją pozycję. Z kolei wydanym w 2019 roku niesamowitym debiutanckim albumem "Breathing" Ben zdobył serca fanów na całym świecie.Od tego czasu Böhmer zaczął rosnąć w siłę, a jego porywający livestream dla Cercle zwieńczył serię znakomitych wydawnictw w Anjunadeep i Future Classic.Jesteśmy podekscytowani, że jego wysoce spersonalizowany, unikalny i improwizowany występ na żywo w Warszawie uświetni wydanie jego drugiego albumu "Begin Again".Jako support wystąpi Rezident.Data: 26.02.2022Miejsce: ProgresjaDoors: 22:00End: 6:00Organizator: Follow The Step

 • Impreza
  WYMAGANY UCC (Unijny Certyfikat Covid)

  Piątek, 1 kwietnia 2022, 23:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 54 zł

  Dixon, a dokładniej Steffen Berkhahn, to niemiecki DJ i producent, a także założyciel labelu Innervisions. Jako DJ, tworzy uderzającą postać za deckami, wyrastając z berlińskich początków wśród pionierów oryginalnej muzyki elektronicznej. Przez całą karierę przekształcił swoje brzmienie w coś wizjonerskiego. Jego występy, odbijające się echem w nieskazitelnej estetyce, są zarówno bezpieczne, jak i nieprzewidywalne, a to wyjątkowe poczucie równowagi sprawia, że jego globalna atrakcyjność rośnie z roku na rok.Karnety* #WWW22 dostępne na Going.https://goingapp.pl/wydarzenie/www-2022-warszawa/marzec-2022Data: 1.04.2022 Miejsce: Praga Centrum Godzina: 23:00supports: TBAOrganizator: World Wide WarsawRegulamin: www.worldwidewarsaw.com/regulamin

 • Impreza

  Piątek, 4 marca 2022, 20:00

  Klub SPATiF, Warszawa, od 40.00 zł

  **Zapraszamy na The Gold Sensation Vogue NightbyMothers Madlen Revlon & Kamilla Revlon we współpracy z Klubem SPATiF Warszawa.**Tematem przewodnim nocy jest: Gold sensation. Motyw zaczerpnięty z legendarnej holenderskiej imprezy SENSATION WHITE tym razem przemieniamy w bogactwo złota.Dress code: ALL GOLD.Bez względu czy idziesz w Ballu czy przyjdziesz nam kibicować outfit cały w złocie mile widziany._**# JUDGES:*** Christopher Saint Laurent - Berlin* Ala Urwał 007- Poznań* Kamilla Revlon Wrocław_COMMENTATOR:* Jake 007* HOST:* Madlen Revlon* Kamilla Revlon_DJ's:* Aldona Relax* TBA*BILETY :Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc event jest przeznaczony przede wszystkim dla osób związanych z Ballroom.Całość wpływów z bramki jest przeznaczona na organizację eventu.Koszt: 40złwalking the ball?Wyślij zgłoszenie na maila: ballballworkshops@gmail.com( ballroom name, wiek, miasto, kategoria)*Rejestracja odbędzie się na miejscu w godzinach 19:00-20:30Widownię zapraszamy od 20:00Start afterparty 00:00Żeby uczestniczyć w wydarzeniu trzeba okazać na wejściu:-certyfikat szczepienia-lub certyfikatu przebycia zakażenia Covid-19 w przeciągu maksymalnie trzech miesięcy wstecz lub negatywnego wyniku badania RT-PCR wykonanego max. 48h przed wydarzeniem._KATEGORIE:* • Beginners runway* • European Runway* • All American Runway* • Baby Vogue* • Arms Control vs Hands Performance* • FQ/Cister Realness (2 trophies)-* zaprezentuj nam królową posiadającą całe złoto świata.* *FQ- Trans women, Cister- gay womens* • Butch/Transman/BQ Realness (3 trophies)* Zaprezentuj nam króla posiadającego całe złoto świata.* Butch - women appearing as men, BQ- Gay Man* • Face FF,MF,NB- ( 3 trophies)* • Body Luscious/Models/Fitness – (3 trophies)* • Lip sync:* Zaprezentuj nam utwór który jest dla Ciebie złotem w muzyce.* W zgłoszeniu załącz 1-minutową wersję utworu, do którego zamierzasz lipsyncować, by zgarnąć swoje dziesiątki.* ballballworkshops@gmail.com* Dwa tygodnie przed terminem balu otrzymasz listę utworów obowiązujących podczas walk.* !Na zgłoszenia czekamy do 14.02!* • New Way* • Old Way* • Best dress Spectators* • FF Performance* • BQ Vogue Fem* • Sex Siren MF, FF, NB- (3 trophies)__Zasady uczestnictwa w wydarzeniu:1. Szanujemy granice cielesne zarówno swoje jak i innych osób.2. Nie dotykaj, nie całuj, nie przytulaj, nie podchodź bez zgody.3. NIE oznacza NIE.4. Szanujemy wszelkie wyrazy wyrażania się na parkiecie poprzez taniec, ruchy, ubrania, makijaż i akcesoria, dopóki nie są one krzywdzące.5. Nie tolerujemy i REAGUJEMY, w ramach własnego komfortu i poczucia bezpieczeństwa, na wszelkie wyrazy -fobii.6. Gdy poczujesz się źle, niebezpiecznie, niekomfortowo zgłoś się do osoby ochroniarskiej bądź osoby na barze, wiemy jak zareagować!