Komitet Obrony Italo Disco

  • Impreza

Komitet Obrony Italo Disco

Jutro

23:00

10/20 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Po dłuższej przerwie wracamy do Was z namiętną imprezą italo. Tym razem zaprosiliśmy naszego przyjaciela Eltrona, który na tę okazję spakuje swoje ulubione płyty spaghetti dance

Obecna sytuacja wymagała wymyślenia na nowo formuły funkcjonowania naszej przestrzeni, dlatego pomyśleliśmy, że zanim wszystko "wróci do normy" to będziemy organizować dla Was takie weekendowe spotkania (jak te ostatnio!) gdyż bardzo brakuje nam głośnych rozmów oraz śmiechów na klubowych korytarzach. Wierzymy, że KLUB to coś więcej, niż imprezki i parkiet miarowo kiwających się głów, a platforma wymiany myśli i poglądów, a także przestrzeń do spotykania się z przyjaciółmi i znajomymi. Mamy nadzieje, że nasza propozycja na ten czas spotka się z entuzjastycznym odbiorem, a my będziemy mogli oglądać Wasze piękne buźki już w każdy weekend.

Eltron
Pitti Schmitti
Kovvalsky

Wejście: 10PLN do 00:00 / 20PLN po 00:00

1 ROOM(S) & NO RULE(S) EXCEPT:
no racism. no sexism. no homophobia.
-------------
Zachęcamy do wcześniejszego przychodzenia ze względu na ograniczoną liczbę osób wewnątrz przestrzeni, a także prosimy o nieco więcej wyrozumiałości, niż zwyczajowo jeśli będziecie musieli chwilę poczekać przed wejściem. Przestrzeń klubowa będzie przygotowana w zgodzie z nowymi przepisami reżimu sanitarnego. Wszelkie odległości, a także zasady bezpieczeństwa będą zachowane oraz pilnowane przez naszą klubową obsługę. Apelujemy także o stosowanie się do nowych zasad i regulaminu klubu, który znajdziecie w środku i mamy nadzieje, że prędko wrócimy do zabawy "na normalnych zasadach".