Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Koniec Świata

 • Koncert
 • Rock
 • Punk/HC
 • Polskie
 • Pod dachem

Koniec Świata

Sobota, 12 lutego 2022

20:00

35/45 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Zespół Koniec Świata powstał na początku 2000 roku w Katowicach. W swojej twórczości poruszają się w klimatach alternatywnego rocka, folkowego ska-punka oraz ostatnio także trochę w indie electronic. Od 2000 roku zagrali bardzo dużo koncertów w Polsce, a także Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach, Słowacji i Ukrainie. Zespół występował na największych festiwalach, min: Przystanek Woodstock, Jarocin Festiwal, Seven Festival, Cieszanów Festival, Odjazdy itp. Teksty Końca Świata są bardzo ważnym i istotnym elementem ich twórczości. Do tej pory grupa wydała 7 albumów, z czego najbardziej znany tytuł to „Oranżada”.

https://www.youtube.com/watch?v=6Qq9xM8RCSw

Już 3 grudnia tego roku ukazazało się kolejne wydawnictwo chłopaków z Katowic - ósmy album zatytułowany ”DURNY”,

Na płycie znalazło się dziesięć premierowych utworów. Zieje od nich przeciąg nieodkrytych dotąd przestrzeni i słychać skrzypienie nowo otwieranych drzwi zamocowanych na starych końcoświatowych zawiasach. Nowe kompozycje charakteryzują się nowoczesnym brzmieniem oraz klimatem indie electronic.

Materiał na płytę zarejestrowano w studiu RecPublica w Lubrzy, realizacją oraz produkcją nagrań zajął się Łukasz Olejarczyk. Podczas trasy koncertowej „DURNY TouR” zespół będzie probował ten właśnie krążek. Poniżej trzy single z najnowszego wydawnictwa grupy.

Kiedy Ciała Mi Nie Starczy

https://www.youtube.com/watch?v=VInjQF8hY-o

Divadlo

https://www.youtube.com/watch?v=a5rPWxtPMWM

Durny

https://www.youtube.com/watch?v=0FYtOGujb-0

Zespół Koniec Świata tworzą:

Jacek Stęszewski – voc, gitara

Jacek Czepułkowski – gitara

Szymon Cirbus – trąbka, klawisz

Michał Leks – bębny

Marek Mrzyczek - bas

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 26 lutego 2022, 19:00

  Klub Kwadrat, Kraków, od 55.00 zł

  Dwa Sławy powracają z nowym albumem! Po wielkim sukcesie “Pokolenie X2”, nowa płyta „Z Archiwum X2”, wyprodukowana w całości przez kolektyw producencki The Returners. Mega muza na najwyższym poziomie. Premierowy koncert odbędzie się 26.02.2022 w Klubie Kwadrat.Kiedy:26.02.2022Gdzie: Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1Otwarcie bram:19:00Start koncertu: 20:00

 • Koncert
  Techno
  Elektronika
  Ambient
  Reggae / Dub
  Pod dachem

  Sobota, 5 marca 2022, 22:00

  HYPE PARK, Kraków, od 75 zł

  Boom!Kochani zapraszamy Was na kolejną odsłonę Egodrop w Hype Park w Krakowie!Po grudniowej, pierwszej edycji w nowym miejscu, mieliśmy wiele własnych obserwacji, porozmawialiśmy z Wami i finalnie wyciągnęliśmy trochę wniosków i wprowadzimy je w życie!Wykłady na tej edycji będą dotyczyć duchowej równowagi, a gwoździem programu będzie występ litewskiego producenta reprezentującego label Blue Hour Sounds - Adomasa Juizaoaviciusa znanego również jako Gido. Muzyka obecnego na scenie psytrance od 2001 Gido, charakteryzuje się głębiokim, płynącym brzmieniem polanym undergroundowym sosem, opartym na mocnych leadach, płynnych atmosferach, hipnotycznych, plemiennych perkusjonaliach z krystalicznymi strukturami i przede wszystkim – pozytywnym psychodelicznym vibe’m.Na trance stage asystować będzie jeden z najdłużej aktywnych na polskiej scenie DJs, legendarny Nomatrix (nareszcie!) oraz Wasz i nasz ulubieniec CJ Art.Do tego ekipanci Wyrx, Nois oraz Trip i mamy przepis na wyjątkową ucztę muzyczną ????Na scenie Chill & Groove jako danie główne, dwa występy z autorskimi brzmieniami od Netsu (który na pewno uchyli rąbek tajemnicy przed wiosennym releasem swojego nowego LP) oraz psychodeliczno-dubującego Moony’ego, do tego Pan profesor Marion, dobrze znana krakowskim fanom muzyki elektronicznej djka i aktywistka Virtual Geisha oraz Ojciec Dyrektor - Meff.Całość doświadczenia Egodrop dopełnią instalacje oraz wizualizacje naszych artystów oraz wege jedzenie z Chai Shopu .Impreza odbędzie się w przestrzeniach zamkniętych Hype Park.▬ MAIN STAGE ▬[Progressive, Psychedelic, Full On, Forest, Dark]GIDO Live! + Dj set (Blue Hour Sounds - LT)https://soundcloud.com/gido23CJ ART (Deepersense)https://www.mixcloud.com/cjartt/NOMATRIX (Projekt Indra)https://www.mixcloud.com/sectio-divina/NOIS (Egodrop)https://www.mixcloud.com/dj_nois/TRIP (Egodrop)https://soundcloud.com/trip_egodropWYRX (Egodrop)https://www.mixcloud.com/wyrxyz/▬ CHILL & GROOVE STAGE ▬[Ambient, Dub, Psystep, Oriental, Progressive, Techno]NETSU Live! (Microcosmos Records)https://soundcloud.com/netsu-musicMOONY Live! (Visionary Shamanics Records)https://soundcloud.com/moonymanMARION (Ashoka/Psylesia)VIRTUAL GEISHAhttps://soundcloud.com/virtualgeishaMEFFhttps://soundcloud.com/michal-meffski▬ INSTALLATIONS/VISUAL/ARTWORK▬2DEKODODO LABMATILOOPTHECONSTRUCTIONVORTEX VISUAL DIVISION▬ CHAISHOP ▬TBA▬ TECHNOLOGICAL PARTNERS ▬Event-xHiSound▬ TICKETS ▬EARLY BIRDS 75 PLN - 2-6.02 lub do wyczerpania zapasówI ROUND 95 PLN - 7.02-13.02 lub do wyczerpania zapasówII ROUND . 115 PLN - 14.02 - 4.03 lub do wyczerpania zapasówBRAMA 120 PLN - jeśli nie będzie SOLD OUT

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 1 kwietnia 2022, 17:00

  TAURON Arena Kraków, Kraków, od 15 zł

  Wybierz kierunek, zapnij pasy i wyrusz w muzyczną podróż z Janem-rapowanie!KRK 01.04.2022 WAW 03.04.2022 Drugi z jedynie dwóch wyjątkowych koncertów Jana-rapowanie odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie 1 kwietnia 2022r.Sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek 16 grudnia o godz. 15:00.Ważna informacja dla osób niepełnoletnich:- osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostają podczas wydarzenia, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej,- osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej przez opiekunów prawnych zgody na uczestnictwo w imprezie.Pobierz oświadczenie: http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php W koncercie mogą wziąć udział także osoby niezaszczepione, natomiast każdy zaszczepiony uczestnik jest zobowiązany do przedstawienia do wglądu certyfikatu szczepienia lub oświadczenia o szczepieniu.