Koreańska Jesień

  • Spotkanie

Koreańska Jesień

Piątek, 30 października 2020

18:00

TBA
Kup biletundefinedGoing.

Dodajesz kimchi do każdej zupy, zarywasz noce oglądając koreańskie dramy, a w uszach brzęczą ci przeboje koreańskiego popu? A może po prostu intryguje cię koreańska literatura, film i sztuka? Ta jesień jest dla ciebie. Będzie nie tylko złota ale i ostra od papryczki gochugaru!
Festiwal kultury koreańskiej organizowany przez Centrum Kultury Koreańskiej w Warszawie odbywa się już niemal od dekady. Na stałe zagościł na mapie stolicy i co roku przyciąga warszawiaków głodnych kulturalno-kulinarnych wrażeń.
W tym roku jego edycja jest wyjątkowa. Trwać będzie bowiem nie jeden dzień ale cały długi miesiąc. Wydarzenia zaś, które złożą się na jego program, odbywać się będą zarówno stacjonarnie jak i w przeważającej części online. Dzięki temu koreańska jesień będzie mogła zagościć nie tylko w Warszawie, lecz także w całej Polsce.
Przez cały październik, praktycznie nie wychodząc z domu, będzie można odbyć podróż do Korei Południowej i poznać jej fascynującą kulturę. Przed nami kilka tygodni wystaw, projekcji filmowych, koncertów oraz warsztatów kulinarnych.
O wszystkich wydarzeniach będziemy Was informować tutaj - na bieżąco, zaczynamy!
***********
W komunikacji serdecznie prosimy o używanie hasztagu #KoreańskaJesień
***********
Więcej informacji o festiwalu Koreańska Jesień W Warszawie dostępne są na stronie: http://pl.korean-culture.org/pl
Organizatorzy: Centrum Kultury Koreańskiej w Polsce oraz Ambasada Republiki Korei Południowej
Partner: Łazienki Królewskie w Warszawie
Centrum Kultury Koreańskiej w Polsce od stycznia 2010 roku przybliża Polakom kulturę koreańską prowadząc rozmaite programy, warsztaty oraz seminaria. Wzmacnia przyjazne relacje pomiędzy Polską a Koreą poprzez wymiany w dziedzinach kultury, sztuki, sportu i turystyki. Odwiedzając Centrum Kultury Koreańskiej przy ul. Leona Kruczkowskiego 8 w Warszawie można bliżej poznać kulturę koreańską i uzyskać szczegółowe informacje na jej temat.

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.