Kovalczyk – piosenki mistrza/Tribute to Grzegorz Ciechowski

  • Koncert

Kovalczyk – piosenki mistrza/Tribute to Grzegorz Ciechowski

Niedziela, 17 listopada 2019

18:00

od 42 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

KOVALCZYK – "PIOSENKI MISTRZA” 
Tribute to Grzegorz Ciechowski elektronicznie!Klub Scenografia w Łodzi i wytwórnia artCONNECTION music zapraszają 17 listopada na niezwykły koncert KOVALCZYKA (finalisty 3. edycji programu IDOL) w ramach trasy koncertowej "PIOSENKI MISTRZA”.KOVALCZYK - producent muzyczny i charyzmatyczny wokalista o niepowtarzalnym głosie, wyrusza w kolejną trasę koncertową promującą wydanie swojego czwartego albumu studyjnego. 

Projekt „PIOSENKI MISTRZA” jest spojrzeniem na twórczość wybitnego artysty GRZEGORZA CIECHOWSKIEGO przez pryzmat muzyki elektronicznej, która stanowiła w jego kompozycjach ważny element, choć nigdy nie dominowała. 

Koncerty Kovalczyka to znakomicie przygotowane SHOW z zaskakującą oprawą muzyczną i wizualną. Otrzymamy tu potężną dawkę muzyki elektronicznej okrytej eterycznymi partiami saksofonu, fletu poprzecznego czy ewi. Usłyszymy m. in. takie utwory jak: „Mamona”, „Tak, tak… to ja”, „Telefony”, „Nie pytaj o Polskę” czy „Kombinat” i wiele innych.Nie może Was zabraknąć na tych wyjątkowych i pełnych emocji koncertach!

Premiera płyty już 11 października!

miejsce