Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Andrzej Piaseczny | Krynica Źródłem Kultury

  • Koncert

Andrzej Piaseczny | Krynica Źródłem Kultury

Piątek, 2 lipca 2021

20:00

od 69 zł
Kup bilet

Krynica-Zdrój: 2 lipca koncert Andrzeja Piasecznego

Krynica-Zdrój to miejscowość, w której w okresie letnim odbędzie się 6. edycja wyjątkowego festiwalu Krynica Źródłem Kultury. Na 2 lipca 2021 roku zaplanowano koncert Andrzeja Piasecznego. Zainteresowani zgromadzą się w Pijalni Głównej o godzinie 20:00.

Piaseczny jest znany nie tylko z tworzenia muzyki, ale też z występów telewizyjnych - m.in. w roli aktora. Dużą popularność przyniósł mu udział w programach: "Bitwa na głosy" (kapitan), "The Voice of Poland" oraz "The Voice Senior" (jako trener).

Andrzej zaczął występować na scenie jeszcze w XX wieku. Jego kariera krążyła różnymi ścieżkami, ale zawsze lubił wracać do muzyki. Znany z aksamitnego głosu, dlatego w jego twórczości główną rolę odgrywa muzyka pop. Na jego koncie słuchacze znajdą takie przeboje, jak: "Mocniej", "Teraz płacz", "Z głębi duszy", "Chodź, przytul, przebacz", "Śniadanie do łóżka" czy też "Wszystko dobrze". Jeśli ktoś z jego fanów chce go zobaczyć na żywo będzie miał taką okazję już na początku lipca w Krynicy-Zdroju.

informacja organizatora

Pijalnia Główny w Krynicy-Zdroju oraz Kryniczanka zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Szósta edycja będzie wyjątkowa, bo zazwyczaj spotykamy się w lutym i marcu - tym razem koncerty będą odbywać się podczas trzech letnich miesięcy. Od czerwca do lipca na scenie Pijalni Głównej zagra 17 największych gwiazd polskiej sceny. Zapraszamy na jeden z największych festiwali w południowej Polsce!Wszystkie koncerty będą odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości

miejsce

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3