Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Andrzej Piaseczny | Krynica Źródłem Kultury

 • Koncert

Andrzej Piaseczny | Krynica Źródłem Kultury

Piątek, 2 lipca 2021

20:00

od 69 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Krynica-Zdrój: 2 lipca koncert Andrzeja Piasecznego

Krynica-Zdrój to miejscowość, w której w okresie letnim odbędzie się 6. edycja wyjątkowego festiwalu Krynica Źródłem Kultury. Na 2 lipca 2021 roku zaplanowano koncert Andrzeja Piasecznego. Zainteresowani zgromadzą się w Pijalni Głównej o godzinie 20:00.

Piaseczny jest znany nie tylko z tworzenia muzyki, ale też z występów telewizyjnych - m.in. w roli aktora. Dużą popularność przyniósł mu udział w programach: "Bitwa na głosy" (kapitan), "The Voice of Poland" oraz "The Voice Senior" (jako trener).

Andrzej zaczął występować na scenie jeszcze w XX wieku. Jego kariera krążyła różnymi ścieżkami, ale zawsze lubił wracać do muzyki. Znany z aksamitnego głosu, dlatego w jego twórczości główną rolę odgrywa muzyka pop. Na jego koncie słuchacze znajdą takie przeboje, jak: "Mocniej", "Teraz płacz", "Z głębi duszy", "Chodź, przytul, przebacz", "Śniadanie do łóżka" czy też "Wszystko dobrze". Jeśli ktoś z jego fanów chce go zobaczyć na żywo będzie miał taką okazję już na początku lipca w Krynicy-Zdroju.

informacja organizatora

Pijalnia Główny w Krynicy-Zdroju oraz Kryniczanka zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Szósta edycja będzie wyjątkowa, bo zazwyczaj spotykamy się w lutym i marcu - tym razem koncerty będą odbywać się podczas trzech letnich miesięcy. Od czerwca do lipca na scenie Pijalni Głównej zagra 17 największych gwiazd polskiej sceny. Zapraszamy na jeden z największych festiwali w południowej Polsce!Wszystkie koncerty będą odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości

miejsce

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Muzyczne Opowieści Wiesława Ochmana

  Sobota, 2 października 2021

  Krynica-Zdrój

  2 października w Krynicy-Zdroju szukuje się nie lada gratka dla melomanów!Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem, najwybitniejszym polskim tenorem ostatnich dekad, zdobywcą wszystkich liczących się scen operowych na świecie, począwszy od La Scalii po Metropolitan Opera.W gali koncertowej Mistrzowi towarzyszyć będą Soliści, Balet i Orkiestra, którzy zaprezentują najpiękniejsze arie, duety z operetek i musicali, przebije Wiednia oraz piosenki.Warto skorzystać!Serdecznie zapraszamy!

 • Krynica Źródłem Kultury | Dżem

  Piątek, 1 lutego 2019

  Krynica-Zdrój

  Największe przeboje m.in. Whisky, Partyzant, Harley mój, Sen o Wiktorii, Wehikuł czasu, Czerwony jak cegła, ale i wiele innych!Dżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego bluesa. W przyszłym roku zespół będzie świętował swoje 40 urodziny!Fantastyczny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).