Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Cleo | Krynica Źródłem Kultury

 • Koncert

Cleo | Krynica Źródłem Kultury

Piątek, 9 lipca 2021

20:00

od 69 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Cleo - koncert w Krynicy-Zdrój 9 lipca 2021 godz. 20:00

Krynica-Zdrój jest piękna cały rok, ale w czerwcu i lipcu będzie jeszcze piękniejsza. Wszystko za sprawą szóstej już edycji festiwalu Krynica Źródłem Kultury. Na scenie Pijalni Głównej pojawi się wielu polskich artystów. Kryniczanka to woda o cennych walorach zdrowotnych, ale w połączeniu z dobrą muzyką nabiera mocy i wzmacnia! Nie zabraknie najlepszej muzyki, będzie z nami Cleo, której koncert przewidziany jest na dzień 9 lipca, godz. 20:00. Popularna piosenkarka, żywo obecna w mediach, ma w swoim dorobku cztery solowe płyty. Ostatnia vinyLove z 2021 roku zdobyła już serca fanów i została pozytywnie przyjęta przez krytyków muzycznych. W lutym artystka wydała singiel pod nazwą „Kocham”. Cleo jest również trenerem w kolejnej już edycji programu The Voice Kids. Kochamy ją nie tylko za jej muzykę, ale za uśmiech i niesłychaną pogodę ducha. Od artystki emanuje zawsze pozytywna energia i radość ze śpiewania. Czy może być inaczej w Krynicy-Zdrój? Jej koncert uzdrowi nie jedną obolałą duszę. Cleo potrafi wprowadzić publiczność w stan euforii i zabawy. Czekamy z niecierpliwością na Cleo w Krynicy!

informacja organizatora

Pijalnia Główny w Krynicy-Zdroju oraz Kryniczanka zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Szósta edycja będzie wyjątkowa, bo zazwyczaj spotykamy się w lutym i marcu - tym razem koncerty będą odbywać się podczas trzech letnich miesięcy. Od czerwca do lipca na scenie Pijalni Głównej zagra 17 największych gwiazd polskiej sceny. Zapraszamy na jeden z największych festiwali w południowej Polsce!Wszystkie koncerty będą odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości

miejsce

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Muzyczne Opowieści Wiesława Ochmana

  Sobota, 2 października 2021

  Krynica-Zdrój

  2 października w Krynicy-Zdroju szukuje się nie lada gratka dla melomanów!Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem, najwybitniejszym polskim tenorem ostatnich dekad, zdobywcą wszystkich liczących się scen operowych na świecie, począwszy od La Scalii po Metropolitan Opera.W gali koncertowej Mistrzowi towarzyszyć będą Soliści, Balet i Orkiestra, którzy zaprezentują najpiękniejsze arie, duety z operetek i musicali, przebije Wiednia oraz piosenki.Warto skorzystać!Serdecznie zapraszamy!

 • Krynica Źródłem Kultury | Dżem

  Piątek, 1 lutego 2019

  Krynica-Zdrój

  Największe przeboje m.in. Whisky, Partyzant, Harley mój, Sen o Wiktorii, Wehikuł czasu, Czerwony jak cegła, ale i wiele innych!Dżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego bluesa. W przyszłym roku zespół będzie świętował swoje 40 urodziny!Fantastyczny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).