Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Kwiat Jabłoni | Krynica Źródłem Kultury

 • Koncert

Kwiat Jabłoni | Krynica Źródłem Kultury

Sobota, 3 lipca 2021

20:00

od 79 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Kwiat Jabłoni - koncert w Krynicy Zdroju 3 lipca 2021 godz. 20:00

W Krynicy-Zdroju rusza kolejna edycja festiwalu Krynica Źródłem Kultury. Już szósty raz w tej uzdrowiskowej miejscowości odbędzie się seria koncertów muzycznych. Zazwyczaj mają one miejsce w lutym oraz marcu. W tym roku odbędą się w sezonie letnim. W czerwcu i lipcu na scenie Pijalni Głównej wystąpi aż 17 największych polskich artystów. W Krynicy zagrają i zaśpiewają Kasia i Jacek Sienkiewicz - młoda formacja Kwiat Jabłoni, która zdobyła już szeroki rozgłos i popularność. Ich teledyski mają milionowe wyświetlenia na Youtubie, a rzesza fanów staję się coraz większa. Muzyka duetu pełna jest ambitnych tekstów, których przekaz skłania do zastanowienia się na swoim życiem, dokąd pędzimy i w jakim kierunku zmierzamy? Trudno nie zapamiętać pięknych lirycznych głosów i dźwięku skromnego instrumentarium, które brzmi naprawdę doskonale. Ma się wrażenie, że jest się na koncercie poetyckim. Artyści często występują na łonie natury, na łące, pośród drzew, kwiatów i śpiewu ptaków. Ta muzyka przemawia do wielu pokoleń. Doskonała na porę letnią. W Krynicy usłyszymy Kwiat Jabłoni 3 lipca o godz. 20:00. Ze względu na panującą jeszcze pandemię należy zachować wszelkie środki ostrożności.

informacja organizatora

Pijalnia Główny w Krynicy-Zdroju oraz Kryniczanka zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Szósta edycja będzie wyjątkowa, bo zazwyczaj spotykamy się w lutym i marcu - tym razem koncerty będą odbywać się podczas trzech letnich miesięcy. Od czerwca do lipca na scenie Pijalni Głównej zagra 17 największych gwiazd polskiej sceny. Zapraszamy na jeden z największych festiwali w południowej Polsce!Wszystkie koncerty będą odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości

miejsce

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Muzyczne Opowieści Wiesława Ochmana

  Sobota, 2 października 2021

  Krynica-Zdrój

  2 października w Krynicy-Zdroju szukuje się nie lada gratka dla melomanów!Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem, najwybitniejszym polskim tenorem ostatnich dekad, zdobywcą wszystkich liczących się scen operowych na świecie, począwszy od La Scalii po Metropolitan Opera.W gali koncertowej Mistrzowi towarzyszyć będą Soliści, Balet i Orkiestra, którzy zaprezentują najpiękniejsze arie, duety z operetek i musicali, przebije Wiednia oraz piosenki.Warto skorzystać!Serdecznie zapraszamy!

 • Krynica Źródłem Kultury | Dżem

  Piątek, 1 lutego 2019

  Krynica-Zdrój

  Największe przeboje m.in. Whisky, Partyzant, Harley mój, Sen o Wiktorii, Wehikuł czasu, Czerwony jak cegła, ale i wiele innych!Dżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego bluesa. W przyszłym roku zespół będzie świętował swoje 40 urodziny!Fantastyczny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).