SOLD OUT / Książka za worek śmieci | Razem sprzątamy Łódź

  • Spotkanie

SOLD OUT / Książka za worek śmieci | Razem sprzątamy Łódź

Niedziela, 22 września 2019

11:00

od 0 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Zróbmy razem coś dobrego! Empik i Anna Jaklewicz zapraszają do udziału w akcji „Książka za worek śmieci” będącej częścią kampanii społecznej #EmpikKochaPlanetę.

IDEA AKCJI
Chcemy aktywować mieszkańców Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Rzeszowa, Łodzi, Poznania i Katowic do wspólnego działania na rzecz środowiska oraz na rzecz miasta. Dlatego wspólnie ruszymy w teren, by posprzątać te miejsca, które wymagają naszej interwencji. Na uczestników akcji czekają książki!

CZY KAŻDY OTRZYMA KSIĄŻKĘ?
Dla uczestników akcji w każdym z miast mamy sto książek. Otrzyma je sto osób, które jako pierwsze zarejestrują się w wydarzeniu w danym mieście i później wezmą udział w akcji.

JAK MOGĘ SIĘ PRZYŁĄCZYĆ?
Pobierz wejściówkę dostępną przez Goingapp.pl lub aplikację Going. Kilka dni przed akcją otrzymasz mail z dodatkowymi informacjami.

GDZIE I KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?
Widzimy się w niedzielę 22.09.2019 o godzinie 11.00 w Łodzi. Będziemy sprzątać Las na Brusie. Spotykamy się przy skrzyżowaniu ul. Krańcowej oraz ul. Władysława Syrokomli
https://goo.gl/maps/Nn5YnMyi7C5GDLBAA

Na miejscu czekać będą na Was koordynatorzy Empiku, którzy wręczą Wam worki i rękawice, a potem wspólnie ruszymy w teren. W pierwszej kolejności w akcji będą mogły wziąć udział osoby zarejestrowane (które pobrały i okażą wejściówki), w miarę dostępności miejsc w akcji będą mogły wziąć udział także osoby niezapisane.

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
Dobrą energię, przekąski, napoje. Sprzątanie to praca fizyczna i przyda się zastrzyk energii. Dobrze założyć wysokie, sportowe buty, długie spodnie i nakrycie głowy.

ORGANIZATOREM AKCJI SĄ Empik oraz Anna Jaklewicz.
PARTNERZY AKCJI: Urząd Miasta Łódź.

Więcej: www.empik.com/eko