Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

KULT | Kraków [SOLD OUT]

 • Koncert

KULT | Kraków [SOLD OUT]

Piątek, 27 sierpnia 2021

18:30

od 120 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Kult zagra na jedynym koncercie w Hype Parku w Krakowie już 27 sierpnia 2021 o godzinie 18:00!

Legendarny zespół jest na scenie już prawie 40 lat i cieszy się niesłabnącą popularnością. Koncert Kultu w Krakowie z pewnością będzie wyjątkowy. Zespół słynie ze starannie przygotowanych i widowiskowych koncertów, a ten w Hype Parku odbędzie się w dodatku w plenerze!

Kult założony został w 1982 roku w Warszawie przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę. Od początku istnienia zespół wyróżnia się charakterystycznym brzmieniem i często prowokacyjnymi tekstami Kazika o „antysystemowym” przekazie.

W dyskografii Kultu znajdują się doskonale znane utwory ze wszystkich list przebojów takie jak "Piosenka młodych wioślarzy", "Do Ani", "Krew Boga", "Polska", "Parada wspomnień", "Rząd oficjalny", "Baranek", "Kochaj mnie, a będę twoją" czy „Gdy nie ma dzieci”. Zespół nagrał 16 płyt długogrających i zagrał ponad 3000 koncertów. Kult występował 8-krotnie w Jarocinie, a oprócz tego gościł na koncertach w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Islandii, Szwecji, Stanach Zjednoczonych.

informacja organizatora

Galicja Productions powraca na koncertową mapę Polski! Zaczynamy z przytupem - Kult na żywo, pod chmurką!

Stęskniliście się za koncertami? Galicja Productions zaprasza na wyjątkowy koncert plenerowy - Kult w Krakowie! Grupa pod wodzą Kazika Staszewskiego pojawi się na jedynym koncercie w Hype Parku w Krakowie już 27 sierpnia 2021.

Kazik Staszewski i Kult od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, opierając się zmieniającym się modom i ogłaszanym wielokrotnie kryzysom rynku muzycznego. Kult bardzo starannie przygotowuje swoje koncerty, które stały się prawie trzygodzinnymi spektaklami światła, muzyki oraz szczególnej relacji pomiędzy muzykami na scenie i publicznością. Tak również będzie w Hype Parku. Ten wieczór na długo zapadnie w Waszej pamięci!

UWAGA! Ograniczona sprzedaż biletów!

O zespole Kult

Zespół powstał na początku 1982 roku w Warszawie. Swój pierwszy koncert zagrał 07 lipca 1982 roku w warszawskim klubie "Remont". KULT to chyba jedyny w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już prawie 40 lat. Nagrali 16 płyt długogrających:

1.Kult 2.Posłuchaj to do ciebie 3.Spokojnie 4.Tan 5.Kaseta 6.45/89 7.Your Eyes 8.Tata Kazika 9.Muj Wydafca 10.Tata 2
11.Ostateczny Krach Systemu Korporacji 12.Salon Recreativo 13.Poligono Industrial 14.Hurrra!!! 15.Prosto 16.Wstyd

Polscy radiosłuchacze znają doskonale ponad 30 utworów KULT-u ze wszystkich list przebojów np."Piosenka młodych wioślarzy", "Do Ani", "Krew Boga", "Polska", "Parada wspomnień", "Rząd oficjalny", "Baranek", "Kochaj mnie, a będę twoją", „Gdy nie ma dzieci” i inne.

Zagrali ponad 3000 koncertów. Występowali 8-krotnie w Jarocinie i wszystkich innych festiwalach oraz przeglądach w Polsce. Oprócz tego gościli na koncertach w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Islandii, Szwecji, Stanach Zjednoczonych. Ich koncerty to ponad 2-godzinne spektakle.

Skład: Kazik Staszewski - śpiew, saksofon Konrad Wantrych - klawisze Piotr Morawiec - gitara Ireneusz Wereński - bas Wojciech Jabłoński - gitara Tomasz Goehs - perkusja Janusz Zdunek - trąbka Mariusz Godzina - saksofon tenorowy, saksofon barytonowy Jarosław Ważny - puzon

Niekwestionowanym liderem zespołu jest Kazik Staszewski, którego działalność zespołowa jak i solowa charakteryzuje się nie tylko sukcesami pod względem artystycznym, ale i komercyjnym.

miejsce

HYPE PARK

Kraków, Kamienna 12

HYPE PARK — miejscówka pełna koncertów, wydarzeń kulturalnych, imprez muzycznych, targów, lokalnych inicjatyw oraz miejsce spotkań całego Krakowa, do którego w najbliższym czasie przeniesie się miejski szum! Tutaj poczujesz się jak na letnim festiwalu!

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Szczyl "Polska Floryda": Kraków

  Sobota, 26 lutego 2022

  Kraków

  Słońce w środku zimy!Szczyl wyrusza w trasę promującą debiutancki krążek. “Polska Floryda” to szczere refleksje, wrażliwy storytelling i romantyczne motywy w atmosferze nadmorskiego luzu. Posłuchaj na żywo i ucieknij myślami daleko, jeszcze przed nadejściem wiosny!Szczyle mają w łapach cały świat!SZCZYL to powiew młodości, wrażliwości i nadbałtyckiego luzu na rodzimej rap scenie. Stylistyczna różnorodność, wyróżniający się wokal i artystycznie dopracowane teledyski to tylko część elementów, którymi Szczyl pozytywnie zaskakuje do tej pory.

 • Egodrop: Spiritual Balance

  Sobota, 5 marca 2022

  Kraków

  Boom!Kochani zapraszamy Was na kolejną odsłonę Egodrop w Hype Park w Krakowie!Po grudniowej, pierwszej edycji w nowym miejscu, mieliśmy wiele własnych obserwacji, porozmawialiśmy z Wami i finalnie wyciągnęliśmy trochę wniosków i wprowadzimy je w życie!Wykłady na tej edycji będą dotyczyć duchowej równowagi, a gwoździem programu będzie występ litewskiego producenta reprezentującego label Blue Hour Sounds - Adomasa Juizaoaviciusa znanego również jako Gido. Muzyka obecnego na scenie psytrance od 2001 Gido, charakteryzuje się głębiokim, płynącym brzmieniem polanym undergroundowym sosem, opartym na mocnych leadach, płynnych atmosferach, hipnotycznych, plemiennych perkusjonaliach z krystalicznymi strukturami i przede wszystkim – pozytywnym psychodelicznym vibe’m.Na trance stage asystować będzie jeden z najdłużej aktywnych na polskiej scenie DJs, legendarny Nomatrix (nareszcie!) oraz Wasz i nasz ulubieniec CJ Art.Do tego ekipanci Wyrx, Nois oraz Trip i mamy przepis na wyjątkową ucztę muzyczną ????Na scenie Chill & Groove jako danie główne, dwa występy z autorskimi brzmieniami od Netsu (który na pewno uchyli rąbek tajemnicy przed wiosennym releasem swojego nowego LP) oraz psychodeliczno-dubującego Moony’ego, do tego Pan profesor Marion, dobrze znana krakowskim fanom muzyki elektronicznej djka i aktywistka Virtual Geisha oraz Ojciec Dyrektor - Meff.Całość doświadczenia Egodrop dopełnią instalacje oraz wizualizacje naszych artystów oraz wege jedzenie z Chai Shopu .Impreza odbędzie się w przestrzeniach zamkniętych Hype Park.▬ MAIN STAGE ▬[Progressive, Psychedelic, Full On, Forest, Dark]GIDO Live! + Dj set (Blue Hour Sounds - LT)https://soundcloud.com/gido23CJ ART (Deepersense)https://www.mixcloud.com/cjartt/NOMATRIX (Projekt Indra)https://www.mixcloud.com/sectio-divina/NOIS (Egodrop)https://www.mixcloud.com/dj_nois/TRIP (Egodrop)https://soundcloud.com/trip_egodropWYRX (Egodrop)https://www.mixcloud.com/wyrxyz/▬ CHILL & GROOVE STAGE ▬[Ambient, Dub, Psystep, Oriental, Progressive, Techno]NETSU Live! (Microcosmos Records)https://soundcloud.com/netsu-musicMOONY Live! (Visionary Shamanics Records)https://soundcloud.com/moonymanMARION (Ashoka/Psylesia)VIRTUAL GEISHAhttps://soundcloud.com/virtualgeishaMEFFhttps://soundcloud.com/michal-meffski▬ INSTALLATIONS/VISUAL/ARTWORK▬2DEKODODO LABMATILOOPTHECONSTRUCTIONVORTEX VISUAL DIVISION▬ CHAISHOP ▬TBA▬ TECHNOLOGICAL PARTNERS ▬Event-xHiSound▬ TICKETS ▬EARLY BIRDS 75 PLN - 2-6.02 lub do wyczerpania zapasówI ROUND 95 PLN - 7.02-13.02 lub do wyczerpania zapasówII ROUND . 115 PLN - 14.02 - 4.03 lub do wyczerpania zapasówBRAMA 120 PLN - jeśli nie będzie SOLD OUT

 • Czeluść Kraków: Barnacle Boi / Brothel / Sidewalks And Skeletons / Juche / Forxst / Jutro / Kosa

  Piątek, 25 marca 2022

  Kraków

  Stała się najmocniej pognojona rzecz ostatnich lat. Do Krakowa przyjadą największe światowe gwiazdy muzyki witchouse i wave.Zagrają: Barnacle Boi Brothel Sidewalks And Skeletons Juche Forxst Jutro Kosa Stillnotbad wejście 18+

 • Dorian Electra | Kraków

  Czwartek, 28 kwietnia 2022

  Kraków

  Dorian Electra jest obecnie jednym z najbardziej innowacyjnych zjawisk na scenie muzycznej" - American Songwriter.Dorian Electra - charakterystyczna postać znana z tworzenia muzyki, tekstów piosenek oraz niebanalnych performensów, podczas których zarówno zachwyca, jak i szokuje.Nagrywa muzykę z gatunku pop, poruszając przy tym kontrowersyjne kwestie związane z filozofią, feminizmem czy seksualnością. Definiuje siebie jako osobę płynną płciowo i wielokrotnie wyraża to w swojej twórczości.Dorian głosiłx właśnie ekskluzywną edycję swojego najnowszego projektu "My Agenda". Wersja deluxe projektu, który ma się pojawić 5 października, zawiera 12 nowych utworów, w tym remixy z Dannym Brownem, Alice Glass, Janem Sebastianem Bachem, S3RL, ElyOtto, oraz nigdy wcześniej nie publikowane utwory b-side.Uznanx przez The Atlantic za bycie "artystxą-protestu z przesłaniem do przekazania" i przez Uproxx za "cementowanie swojej pozycji i przesuwanie popowych granic", Dorian Electra ugruntowałx swój status jednego z najciekawszych zjawisk do zobaczenia.Oprócz premiery eksluzywnej wersji swojego albumu, Dorian wyruszy w trasę koncertową po całym świecie, zatrzymując się w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej i Rosji. W Polsce zagra aż trzy koncerty - w Warszawie, Poznaniu i Krakowie.Data: 28 kwietnia 2022 rMiejsce: Hype Park Doors: 19:00Start: 21:00Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 26 lutego 2022, 19:00

  Klub Kwadrat, Kraków, od 55.00 zł

  Dwa Sławy powracają z nowym albumem! Po wielkim sukcesie “Pokolenie X2”, nowa płyta „Z Archiwum X2”, wyprodukowana w całości przez kolektyw producencki The Returners. Mega muza na najwyższym poziomie. Premierowy koncert odbędzie się 26.02.2022 w Klubie Kwadrat.Kiedy:26.02.2022Gdzie: Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1Otwarcie bram:19:00Start koncertu: 20:00

 • Koncert

  Sobota, 12 marca 2022, 21:00

  Klub Kwadrat, Kraków, od 30.00 zł

  CZY TO PTAK?CZY TO SAMOLOT?NIE TO WASZA ULUBIONA DYSKOTEKA SZKOLNA 2000 PRZYLATUJE DO KRAKOWA NA SKRZYDŁACH HITÓW Z LAT 90 I 2000.MAMY NADZIEJE ,ŻE ZOBACZYMY SIĘ JUZ 12 MARCA I WTEDY UDA NAM SIE ZAMIENIĆ KLUB KWADRAT W ŚCIERNISCO.DIDŻEJE:dj HITMEBABYONEMORETIMEdj DILEMMAWJAZD 18+Kiedy:12.03.2022Gdzie: Klub Kwadrat, ul.Skrżyńskiego 1Otwarcie bram: 21:00Bilety: 30/35Ilość biletów graniczona!!!

 • Koncert
  Rap
  Zagraniczne
  Pod dachem
  WYMAGANY UCC (Unijny Certyfikat Covid)

  Piątek, 18 marca 2022, 19:00

  Klub Kwadrat, Kraków, od 99.00 zł

  Alan urodził się i wychował we Władykaukazie. Oprócz nauki w szkole był solistą chóru republikańskiego, z którym stale koncertował i wygrywał nagrody. Na pierwszym roku studiów zaczął tworzyć muzykę w swoim domowym studiu, gdy jego ojciec zaprezentował mu swój sprzęt do nagrywania. Pierwsze utwory - „Для меня ты” i „от Луны до Марса” zostały nagrane właśnie w domu.Jego świeże produkcje podbijają listy przebojów, klipy zbierają miliony wyświetleń, a koncerty szybko się wyprzedają. Autor świetnie przyjętego albumu „Meduza” przyjedzie do Polski po raz pierwszy i odwiedzi aż trzy miasta - Kraków, Wrocław oraz Warszawę.Data: 18.03.2022 r.Doors: 19:00Start: 20:30Miejsce: Klub StudioOrganizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminRU: MATRANG или Алан Хадзарагов - один из самых интересных молодых представителей рэп-сцены в России, который продолжает покорять музыкальные вершины.«Я не верю в то, что человек рождается ни с чем. В каждом есть талант. Вопрос в том, как им распорядиться».Алан родился и вырос во Владикавказе. Помимо учебы в школе, он был солистом республиканского хора, с которым постоянно гастролировал и занимал призовые места. На первом курсе университета он начал заниматься музыкой в своей домашней студии, когда его отец подарил ему свое записывающее оборудование. Первые песни - "Для меня ты" и "От Луны до Марса" были записаны дома.Его свежие треки покоряют выходят в топы музыкальных чартов, клипы собирают миллионы просмотров, а концерты быстро распродаются. Автор хорошо принятого сингла «Медуза» впервые приедет в Польшу и посетит целых 4 города - Краков, Вроцлав, Варшаву и Гданьск.