Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Kultura Bassu 25 # Violinbwoy #Wise Dub # Ruff Puff Sound System

 • Impreza

Kultura Bassu 25 # Violinbwoy #Wise Dub # Ruff Puff Sound System

Środa, 2 czerwca 2021

21:00

od 20 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Panie i Panowie po dłuższej nieobecności powraca do was Kultura Bassu, tym razem w znanym chyba wszystkim klubie

Mózg. To już 25 odsłona tej cyklicznej imprezy na której tym razem będziemy mieli okazję gościć nie byle kogo a samego Violinbwoy'a, kto miał okazję widzieć i słyszeć go na żywo wie jak niezapomniane jest to doświadczenie. Naszego gościa dzielnie wspierać będą Wise Dub oraz Ruff Puff Sound System, czas odkurzyć dancing shoes i ruszyć na parkiet. Do zobaczenia pod głośnikami!!!

Zagrają

Violinbwoy
Wise Dub
Ruff Puff Sound System
Start 21:00
Wstęp : 20 PLN

Przestrzegamy obowiązujących zasad sanitarnych.
Ilość osób będzie ograniczona.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • SAMBAR, czyli duet na dwa saksofony

  Piątek, 30 lipca 2021

  Bydgoszcz

  SAMBAR to projekt dwojga improwizatorów, Pauliny Owczarek i Tomka Gadeckiego, którego fenomen polega na zestawieniu dwóch bliźniaczych instrumentów (saksofonów barytonowych) w swobodnej improwizacji.Duo powstało w 2012 podczas festiwalu Art of Improvisation we Wrocławiu i odtąd eksploruje nieoczywiste rejony barytonowego brzmienia; SAMBAR koncertuje w Polsce i w Europie, m.in. na festiwalach Krakowska Jesień Jazzowa, Unsound, Mirror Mirror, Quiet Cue czy Musica Privata.Duo wydało albumy Melt! (NotTwo Records, 2014) i pierwotniak pantofelek (Antenna Non Grata, 2021), współpracowało m.in. z grupą Sly & The Family Drone oraz zrealizowało, razem z perkusistą Javierem Carmoną, muzykę do filmu Zaciśnięte dookoła ust Joanny Rosiak, projekt inspirowany poezją Jana Brzękowskiego.

 • DJ Masterclass / Warsztaty Open Decks

  Sobota, 31 lipca 2021

  Bydgoszcz

  Zapraszamy Was na warsztaty DJ Masterclass / Warsztaty Open Decks, które odbędą się w dniu 31.07 w Bydgoszczy.Program:**13:00 - 17:00 Mixing & DJ Masterclass**Połączenie gramofonu z mixerem o ostrej krzywej cięcia to po prostu instrument muzyczny, a djowanie nie musi tylko być tzw. puszczaniem kawałków. Podczas tego najnowszego programu, Post Scriptum (Ostgut Ton/Sonic Groove/Infrastructure New York) przekaże Wam tajniki oraz tricki swojej sztuki djowania – odpowie na wszystkie Wasze pytania. Podzieli się swoim 30 letnim doświadczeniem jako dja oraz podczas interaktywnych zajęć pogłębi Waszą wiedzę o produkcji, mixowaniu i Djowaniu.**17:00 - 19:00 Warsztaty Open Decks**OPEN DECKS mają na celu pomóc osobom, które pragną rozwinąć swoje umiejętności dj'skie, jak i tym, którzy już je posiadają. Czekać będzie na Was wyznaczone, bezpieczne miejsce, w którym będziecie mogli spróbować swoich sił oraz otrzymać feedback od trenera - tak abyście mogli poznać Wasze silne jak i mniej rozwinięte strony. Jest to świetna okazja, aby spędzić miło czas, spróbować swoich sił za konsoletą i wymienić się doświadczeniami.Podczas występów Open Decks wyłoniony zostanie zwycięzca, który wystąpi na nocnym evencie Simulation razem z Post Scriptum oraz gośćmi specjalnymi.Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek oraz preferowany styl muzyczny.Sprzęt na którym będzie przeprowadzony warsztat:Mixer: Pioneer DJM 900 Nexus2 2x Gramofon Technics 1200 mk2Pioneer Rekordbox DVS Control Vinyl

 • Stimulation

  Sobota, 31 lipca 2021

  Bydgoszcz

  Zapraszamy na nowy cykl imprez skupiających się na hipnotycznej, kosmicznej jak i industrialnej stronie techno.Głównym gościem będzie Post Scriptum, który zadebiutował w wytwórni współwłaściciela Sandwell District - Functiona. Post Scriptum wydaje dla takich marek jak Ostgut Ton czy też legendarnej wytwórni Adama X - Sonic Groove. Jego Live akt mogliśmy także usłyszeć na Audioriver w Płocku, Berghain, Tresor, Atonal Festival, Reaktor oraz wiele innych.Styl, w którym się porusza to przestrzenne kosmiczne jak i wyrafinowane post industrialne techno.Tej nocy w podróż kosmiczna zabiorą Was także goście specjalni z Glasgow, Berlina i Malagi Stymulują:Zwycięzca konkursu DJ Open Decks!Post Scriptum DJ - Ostgut Ton / Infrastrcture New York/ Sonic GrooveEchoplex Live - ARTS / Novamute / M_nus / Soleil / SomaJoy Huebner - Soleil / Berlin DE (vinyl dj set)Unstable Matter - Malaga ES (vinyl dj set)

 • Morświn

  Dzisiaj

  Bydgoszcz

  _wet music presents: Morświn powstał, bo musiało się tak stać! Najpierw byli Tekla i Marcin, Tekla gra na basie, a Marcin nie gra, ale gada, zakładali różne zespoły, najpierw grali jako duet, a potem zaczęli jako trio, a potem jako kwartet, a kiedyś grali jako kwintet. W tym roku nagrali suitę Rewolucjaaaa, gdzie podmiotów wykonawczych jest aż czternaście. W czasie najstraszliwszej izolacji kilkunastu polskich artystów, na prośbę duetu, nagrało na swoich instrumentach, zupełnie niezależnie od siebie, to co grało w ich duszach. Marcin Świetlicki i Małgorzata Tekiel zespawali, posklejali te dźwięki i tak właśnie powstała suita Rewolucjaaa. Zupełnie naturalne było zaproszenie do zespołu Alicji Białej, która wraz z Dorotą Kwiatkowską, zrobiła film. Jeszcze w tym roku Karrot Kommando wyda debiutancką płytę Morświna, na której znajdzie się Rewolucjaaa i kilka przebojowych piosenek. Trzon zespołu to Małgorzata Tekla Tekiel - bas, Marcin Świetlicki - głos, Paulina Owczarek - saksofon barytonowy. W zespole prawdopodobnie grają ponadto Igor Pudło - różne przyrządy, Tomek Chołoniewski - perkusjonalia - oraz szereg innych wybitnych muzyków polskich. Niektórzy jeszcze o tym nie wiedzą. Gramy muzykę ponadgatunkową. Głośno i cicho. Szybko i wolno. Na siedząco, na stojąco, nawet na leżąco.