KWIAT JABŁONI | Łąkowy koncert w Folwarku Ruchenka

  • Koncert

KWIAT JABŁONI | Łąkowy koncert w Folwarku Ruchenka

Sobota, 19 czerwca 2021

18:00

od 89 
SOLD OUTBilety aktualnie niedostępne w Going.

Kwiat Jabłoni rozkwitnie w Folwarki Ruchenka - Łąkowy Koncert 12.06.2021

Kwiat Jabłoni rozkwitł już jakiś czas temu, poznaliśmy tę niezwykłą muzykę nawiązującą do folku i poezji śpiewanej. Utalentowane dzieci Kuby Sienkiewicza - Kasia i Jacek mają już na swoim koncie dwa doskonałe albumy. Debiutancka płyta „Mogło być nic” zdobyła duże uznanie wśród fanów i krytyków, a ostatnia z 2019 roku „Niemożliwe” w szybkim czasie stała się płytą platynową. Kwiat Jabłoni osiągnął na Yotubie milionowe wyświetlenia. Świetne teledyski nagrane na łonie natury pozostają na długo w pamięci. Słowa ich piosenek są głębokie, przeszywają serce i umysł i zmuszają do zdwojonej refleksji nad naszym życiem i zagubieniem w pędzącym świecie. Muzyka Kasi i Jacka zachęca do zatrzymania się, przemyślenia swojego życia, co w nim tak naprawdę jest najważniejsze. Duet stał się rozpoznawalny od pierwszych dźwięków i słów piosenek. Mega talenty, przed którymi zapowiada się świetlana droga artystyczna. Młodzi artyści zagrają i zaśpiewają w Folwarku Ruchenka, koncert odbędzie się na łące, gdzie nie ma barierek, przed kameralnym gronem słuchaczy. Artyści na wyciągnięcie ręki, jak starzy znajomi, koledzy tuż przed Wami. Sceneria ich koncertów jest bardzo oryginalna, podobnie atmosfera, którą można tylko odczuć!

informacja organizatora

Wyobraź sobie, że uczestniczysz w kameralnym koncercie ze wspaniałym Artystą. Nie ma barierek, ochrony, wysokiej sceny, a muzyków masz na wyciągnięcie ręki. Spotykasz pokrewne dusze, niespotykaną energię pozytywnych ludzi, którzy tak jak Ty kochają muzykę. Zapraszamy Cię na coś wyjątkowego. Coś czego Polska nie ogląda za często, albo wcale.
.
Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. “Niemożliwe” z 2019 roku bardzo szybko osiągnęło status platynowej płyty, natomiast najnowsze dzieło “Mogło być nic” zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia pod teledyskami oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym.

miejsce

Folwark Ruchenka

Ruchna, Słoneczna 25

„Klimatyczne, oderwane od rzeczywistości, kameralne i przede wszystkim przepełnione alternatywnymi dźwiękami miejsce. W otoczeniu natury i przedwojennych zabudowań.”