Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Kwiat Jabłoni: Trasa promująca album Mogło być nic – część II | Włocławek

  • Koncert
  • Indie
  • Alternatywa
  • Pop
  • Folk
  • Polskie
  • Pod dachem

Kwiat Jabłoni: Trasa promująca album Mogło być nic – część II | Włocławek

Sobota, 10 grudnia 2022

20:00

od 99 zł
Kup bilet
informacja organizatora

Kwiat Jabłoni: Trasa promująca album “Mogło być nic” – część II

10.12.2022 r., sobota, godz. 20.00

Centrum Kultury “Browar B.”, ul. Łęgska 28, Włocławek

PRZENIESIONY z terminu 20.04.2022 r.

Bilety w cenach: miejsca stojące – 99 zł (I pula), 129 zł (II pula), 149 zł (III pula).


Uwaga!

Z przykrością informujemy, że zaplanowany na 20.04.2022 koncert Kwiatu Jabłoni we Włocławku zostaje przeniesiony z przyczyn niezależnych od Zespołu i Organizatora. Nowa data koncertu to 10.12.2022. Miejsce i godzina koncertu pozostają bez zmian. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność. Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem!

Zespół Good Taste Production


Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Zakup miejsc stojących

Uprzejmie prosimy zwrócić uwagę, że w pierwszej kolejności dostępne będą dwie pule biletów miejsc stojących w różnych cenach. Dostępność pul jest ograniczona. O zajęciu miejsca stojącego na sali decyduje kolejność przybycia. Wyższa cena nie jest równoznaczna z możliwością zajęcia lepszych miejsc, ani pierwszeństwem wejścia na salę.

Maksymalna liczba zamawianych biletów na użytkownika na koncert w danym mieście wynosi 4 szt.

Mogło być nic… a będą koncerty! Kwiat Jabłoni zaprasza na drugą część trasy promującej swój ostatni, pokryty platyną album. Wiosenna odsłona obejmie najpiękniejsze kluby, sale i filharmonie w całej Polsce – łącznie blisko 30 koncertów. Największe przeboje grupy zostaną zaprezentowane w rozszerzonym składzie i w nowych wersjach. Fani mogą spodziewać się wielu nieoczywistych niespodzianek! Trasa rozpocznie się pod koniec lutego 2022 r. i potrwa dwa miesiące.

– 'Podczas tej trasy chcieliśmy zagrać w miejscach, o których zawsze marzyliśmy. W wielu z nich mieliśmy wystąpić w 2020 roku żegnając album “Niemożliwe”. Niestety wtedy sytuacja pandemiczna pokrzyżowała wszystkie plany. Teraz, z dwoma płytami na koncie spełnimy nieskrywane marzenie w gdańskim Starym Maneżu, warszawskim Palladium czy poznańskiej Sali Ziemi' – Kasia i Jacek.

Trasa promująca album “Mogło być nic” – część II

23.02 – Wrocław, Centrum Koncertowe A2

26.02 – Warszawa, Palladium

27.02 – Łódź, Klub Wytwórnia

2.03 – Kraków, Klub Studio

3.03 – Kraków, Klub Studio

5.03 – Opole, Filharmonia Opolska

6.03 – Zielona Góra, Centrum Nauki Keplera Planetarium Wenus

9.03 – Radom, Radomska Orkiestra Kameralna

10.03 – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

12.03 – Bielsko-Biała, Klub Klimat

13.03 – Katowice, MCK

17.03 – Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center

18.03 – Bydgoszcz, Fabryka Lloyda

19.03 – Gdańsk, Stary Maneż

20.03 – Gdańsk, Stary Maneż

27.03 – Chełm, Chełmski Dom Kultury

28.03 – Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

29.03 – Lublin, Centrum Spotkania Kultur

2.04 – Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza

3.04 – Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza

11.04 – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska

12.04 – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska

13.04 – Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury

14.04 – Ełk, Ełckie Centrum Kultury

20.04 – Włocławek, Centrum Kultury “Browar B.” - przeniesiony na: 10.12.2022

21.04 – Toruń, CKK Jordanki

23.04 – Olsztyn, Filharmonia Warmińsko-Mazurska

24.04 – Warszawa, Klub Stodoła

Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. “Niemożliwe” z 2019 roku bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło “Mogło być nic” zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokryło się platyną. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia pod teledyskami oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym.

Muzycy dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 30 milionów razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje (“Niemożliwe”, “Wodymidaj”, “Wzięli zamknęli mi klub”, “Mogło być nic”, “Buka”) zdobyły uznanie i wielką popularność.

Kasia i Jacek do tej pory zagrali ponad 200 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

Regulamin wydarzenia jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.