Kwiat Jabłoni | Warszawa [ZMIANA DATY i ZMIANA MIEJSCA]

  • Koncert
  • Pop
  • Polskie
  • W plenerze
  • Trasa

Kwiat Jabłoni | Warszawa [ZMIANA DATY i ZMIANA MIEJSCA]

Niedziela, 27 czerwca 2021

21:00

od 55 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Cześć! Uwaga!

Jak już wiecie, zaplanowany na 14.04.2021 r. koncert Kwiatu Jabłoni w Warszawie odbędzie się w plenerze w innym terminie.

Z przyjemnością i ogromnym podekscytowaniem informujemy, że wydarzenie zostaje częścią cyklu koncertów Letnie Brzmienia. Program koncertu pozostaje bez zmian.

Przypominamy, że nowa data wydarzenia to 27.06.2021 r. Koncert odbędzie się na Błoniach PGE Narodowego. Godzina koncertu zostanie podana drogą mailową bliżej daty wydarzenia. Prosimy o sprawdzanie na bieżąco swoich skrzynek mailowych, w tym folderów SPAM.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność - zarówno te zakupione na koncert do @Palladium, jak i @COS Torwar.


W przypadku gdy nowy termin wydarzenia nie jest satysfakcjonujący, zwrot biletów możliwy jest do dnia 31 maja 2021 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość! <3 Widzimy się na Letnich Brzmieniach! Zespół Good Taste Production


Pandemia koronawirusa nie przeszkodziła zespołowi w wydaniu nowej płyty oraz powrocie na koncertowe sceny w spektakularnym wydaniu. Ten pełen młodzieńczego uroku folkowo-popowy duet odwiedzi wiosną aż 7 polskich miast - Gdańsk, Katowice, Wrocław, Warszawę, Poznań, Łódź i Kraków.

"Mogło być nic" to wyczekiwany przez fanów drugi album jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie zapraszają słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń. Na nowym wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego. W związku z promocją nowej płyty odbędzie się trasa koncertowa w największych halach sześciu polskich miast.

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.

Świetnie przyjęte kompozycje znalazły się na debiutanckim albumie „Niemożliwe”, wydanym w lutym 2019 r. Krążek uzyskał status platynowej płyty. Wręczenie tego wyróżnienia odbyło się podczas całkowicie wyprzedanego koncertu w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie. Wydawnictwo do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali blisko 150 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

miejsce

Błonia PGE Narodowego

Warszawa, Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1