Łącze Rozśpiew: Ballady | warsztaty online

  • Warsztat

Łącze Rozśpiew: Ballady | warsztaty online

Środa, 28 października 2020

18:00

0 zł

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym cyklu warsztatów etnograficzno–śpiewaczych online dla dorosłych. Zapraszamy bez względu na to, czy chcesz rozpocząć przygodę ze śpiewem tradycyjnym, czy śpiewasz już od lat.

Tym razem tematem przewodnim będą ballady.

W październiku zaszyjemy się w wygodnych, ciepłych domach i oddamy się śpiewom. Skorzystamy z wokalnych i emisyjnych ćwiczeń, będziemy budować naszą relację z ciałem i głosem. Na warsztat weźmiemy ludowe ballady. Damy głos opowieściom o wydarzeniach najważniejszych, w których przeplatają się miłość, cuda i śmierć.

Informacje praktyczne:
Termin: 14 i 28 października, w godzinach 18:00-20:00
Prowadzenie: Sabina Krauze

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz pod tym linkiem: https://bit.ly/2S7J3oT

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: https://etnomuzeum.eu/wydarzenia/laczer-rozspiew-ballady

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

na zdjęciu Sabina Krauze i Tyśka Samborska.
foto: Jarosław Dulęba

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.