Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Lady Pank- LP40 | Bydgoszcz

 • Koncert
 • Rock
 • Classics
 • Pop
 • Polskie
 • Pod dachem
 • Trasa

Lady Pank- LP40 | Bydgoszcz

Niedziela, 19 grudnia 2021

18:00

od 99 zł

Lady Pank- LP40 | Bydgoszcz

Legenda polskiej muzyki rockowej świętuje 40-lecie istnienia w huczny sposób! Jaki? Oczywiście grając koncerty i prezentując na nich swoje największe hity. Panie i Panowie, Lady Pank odwiedzi także Bydgoszcz w ramach trasy LP40!

Okrągła rocznica to zawsze podwód do dumy i radości – szczególnie jeśli są to już cztery dekady obecności na muzycznej scenie! Takie wydarzenie zazwyczaj wypada uczcić wyjątkową trasą koncertową i płytą. Album „LP40” ukazał się w marcu tego roku zatem czas na coś, co publiczność i wiele zespołów uwielbia najbardziej – koncerty!

Jak już robić rocznicową trasę to tylko z rozmachem. Taki cel przyświecał Lady Pank, a efektem są zaplanowane występy grupy w wielu miastach. Trasa LP40 rozpocznie się latem tego roku i potrwa do końca 2022 roku! Oznacza to tylko jedno – niezapomnianą muzyczną przygodę.

W niedzielę 19 grudnia Lady Pank zawita do bydgoskiej HSW Immobile Łuczniczka. Zapowiada się wieczór pełen przebojów, których z pewnością nie zabraknie w repertuarze zespołu. „Wciąż bardziej obcy”, „Kryzysowa narzeczona”, „Miej niż zero”, „Zawsze tam, gdzie ty” i wiele innych hitów to przepis na dobrą rockową zabawę. Dlatego warto wybrać się na ten koncert, tym bardziej że będzie również bezpiecznie!

Przyjdź, dobrze się baw i niech gorąca atmosfera muzyk Lady Pank sprawi, że ten grudniowy wieczór przejdzie do historii jako wyjątkowy!

informacja organizatora

Lady Pank LP40
Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!

Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności.
Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.

Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej!
Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022. 

Koncerty Lady Pank – emocje gwarantowane
Muzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”.
Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.

Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!

bilety
Sektor Meet & Greet
od 699
Płyta
od 99
podobne wydarzenia
 • Image preview
  Koncert
  Alternatywa
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Niedziela, 20 czerwca 2021, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 75.00 zł

  Już 20 czerwca na plenerowej scenie "letnie dźwięki by Fabryka Lloyda" wystąpi Ralph Kaminski.Bilety dostępne na platformie going.pl oraz empik.comI Pula - 75 złII Pula - 80 złIII Pula - 85 złRALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor. Piosenki Ralpha Kaminskiego to kontrastujące połączenie muzycznej siły i delikatności. Po wiosennej trasie, promującej nową płytę – „Młodość”, przyszła pora dokończyć podróż pełną kosmicznych energii. Zapraszamy na niekonwencjonalne koncerty w formie spektakli, w towarzystwie znakomitego zespołu My Best Band In The World! Ralph Kaminski - od czasu swojego debiutu zawładnął alternatywną sceną zdobywając uznanie krytyków oraz fanów. Artysta zbudował swój niepowtarzalny styl, tym samym wprowadzając świeżość na polskim rynku. W 2019 roku Ralph otrzymał Grand Prix i Nagrodę Publiczności 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz prestiżową nagrodę artystyczną im. Grzegorza Ciechowskiego przyznawaną przez miasto Toruń. Ralph otrzymał dwie nominacje do muzycznej nagrody Fryderyk w kategorii "album roku muzyka alternatywna" oraz "producent muzyczny roku”. Premiera płyty „Młodość” miała swoją premierę 22 listopada 2019r. i spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno fanów Ralpha jak i recenzentów muzycznych. „Młodość” – to nostalgiczny powrót do lat 80., a zarazem wyjątkowa i niespotykana wcześniej na polskiej scenie wrażliwość, będąca głosem nowego pokolenia. Promujące go single pt. „Autobusy”, „Kosmiczne energie” czy „Wszystkiego najlepszego” mają na licznikach milionowe wyświetlenia i wciąż idą w górę.#gramybezpiecznieInformujemy, że koncert odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na terenie wydarzenia udostępniamy środki dezynfekcyjne oraz prosimy o zachowanie dystansu min. 1,5 metra od pozostałych uczestników lub zasłanianie ust i nosa.Do zobaczenia w Fabryce Lloyda!

 • Koncert
  Alternatywa
  Polskie
  Pod dachem

  Czwartek, 24 czerwca 2021, 19:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 79.00 zł

  Już 24 czerwca na plenerowej scenie "letnie dźwięki by Fabryka Lloyda" wystąpi Maria Peszek.Bilety dostępne na platformie going.pl oraz empik.comI Pula - 79 PLNII Pula - 89 PLNSORRY POLSKO SUPER TOURsorry polsko to będzie dobry rokbędziemy śpiewać i tańczyćwbrew wszystkiemubędziemy robić to, co razem umiemy najlepiejkrzyczeć !im ciemniej wkoło, tym głośniejsorry polsko nie ma nowych piosenekbo te są niestety ciągle aktualnebo właśnie ich chcecie słuchać i chcecie koncertówmówicie, że teraz są wam jeszcze bardziej potrzebnemi teżmuzycznie to zupełnie nowe otwarciesuper trio: Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Kamil Paterprzynoszą nową jakość i nowe aranżetrzech gniewnych ludzi i ja`super maria i super bandsorry polsko ale wracamy jeszcze lepsito będzie super rok z SORRY POLSKO SUPER TOURchodźcie, na ulice, potańczyć i pokrzyczeći na koncerty, do nasbędzie super.#gramybezpiecznieInformujemy, że koncert odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na terenie wydarzenia udostępniamy środki dezynfekcyjne oraz prosimy o zachowanie dystansu min. 1,5 metra od pozostałych uczestników lub zasłanianie ust i nosa.Regulamin imprezy: https://www.fabrykalloyda.pl/.../regulamin-porzadkowy...Do zobaczenia w Fabryce Lloyda!

 • Koncert

  Niedziela, 27 czerwca 2021, 20:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 40.00 zł

  Już 27 czerwca po raz pierwszy w Fabryce Lloyda wystąpi zespół "Główny Zawór Jazzu". Koncert odbywa się na siedząco.Bilety już dostępne na platformie going.pl oraz empik.comI Pula - 40 złII Pula - 50 złIII Pula - 60 złGłówny Zawór Jazzu, to energiczny projekt łączący pozornie niedostępne wariacje nurtów jazzowych z wszechobecną muzyką pop. Znane z rozgłośni radiowych polskie przeboje przedstawione są w swingowych aranżacjach, zabierając słuchacza w podróż po zadymionych klubach lat 30-tych, 40-tych i 50-tych. Dziewięcioosobowy skład z Poznania łamie bariery międzygatunkowe w utworach takich gwiazd jak Monika Brodka, Margaret czy Perfect i wielu, wielu innych. Odbiorcy serwowana jest nietuzinkowa mieszanka płynąca pełnią brzmienia wprost przez Główny Zawór Jazzu.#gramybezpiecznieInformujemy, że koncert odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na terenie wydarzenia udostępniamy środki dezynfekcyjne oraz prosimy o zachowanie dystansu min. 1,5 metra od pozostałych uczestników lub zasłanianie ust i nosaDo zobaczenia w Fabryce Lloyda!