Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Lady Pank- LP40 | Bydgoszcz |ZMIANA DATY|

 • Koncert
 • Rock
 • Classics
 • Pop
 • Polskie
 • Pod dachem
 • Trasa

Lady Pank- LP40 | Bydgoszcz |ZMIANA DATY|

Niedziela, 27 marca 2022

19:00

od 99 zł

Lady Pank- LP40 | Bydgoszcz

Legenda polskiej muzyki rockowej świętuje 40-lecie istnienia w huczny sposób! Jaki? Oczywiście grając koncerty i prezentując na nich swoje największe hity. Panie i Panowie, Lady Pank odwiedzi także Bydgoszcz w ramach trasy LP40!

Okrągła rocznica to zawsze podwód do dumy i radości – szczególnie jeśli są to już cztery dekady obecności na muzycznej scenie! Takie wydarzenie zazwyczaj wypada uczcić wyjątkową trasą koncertową i płytą. Album „LP40” ukazał się w marcu tego roku zatem czas na coś, co publiczność i wiele zespołów uwielbia najbardziej – koncerty!

Jak już robić rocznicową trasę to tylko z rozmachem. Taki cel przyświecał Lady Pank, a efektem są zaplanowane występy grupy w wielu miastach. Trasa LP40 rozpocznie się latem tego roku i potrwa do końca 2022 roku! Oznacza to tylko jedno – niezapomnianą muzyczną przygodę.

W niedzielę 19 grudnia Lady Pank zawita do bydgoskiej HSW Immobile Łuczniczka. Zapowiada się wieczór pełen przebojów, których z pewnością nie zabraknie w repertuarze zespołu. „Wciąż bardziej obcy”, „Kryzysowa narzeczona”, „Miej niż zero”, „Zawsze tam, gdzie ty” i wiele innych hitów to przepis na dobrą rockową zabawę. Dlatego warto wybrać się na ten koncert, tym bardziej że będzie również bezpiecznie!

Przyjdź, dobrze się baw i niech gorąca atmosfera muzyk Lady Pank sprawi, że ten grudniowy wieczór przejdzie do historii jako wyjątkowy!

informacja organizatora

Lady Pank LP40 Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!

Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności. Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.

Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej! Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022. 

Koncerty Lady Pank – emocje gwarantowane Muzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”. Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.

Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Rock
  Polskie
  Pod dachem
  Solidarni z Ukrainą

  Czwartek, 31 marca 2022, 17:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 35.00 zł

  GRAMY dla Ukrainy to muzyczne wydarzenie zorganizowane w geście solidarności z osobami uciekającymi przed wojną. Całkowity dochód z biletów zostanie przekazany na pomoc matkom i dzieciom z Ukrainy, podopiecznym Caritas Diecezji Bydgoskiej. Podczas koncertu „GRAMY dla Ukrainy” na scenie Fabryki Lloyda wystąpi zespół ROAN oraz Golden Life. Wstęp: 17:00Start koncertu: 19:00 Bilety: 35 złROAN powstał w 1991 r. z inicjatywy braci Man. W tym samym roku grupa zostaje laureatem Festiwalu w Jarocinie. Debiutancki album zespołu pt.: "Ogień" ukazał się w 1993 r. i do dzisiaj uznawany jest za jedną z najlepszych polskich płyt lat 90tych.W 1992 r. Roan wraz z zespołem Zdrowa Woda rozpoczyna koncert WOŚP. Dwie ostatnie płyty zespołu ukazały się w Chinach. W Kraju Środka zespołu zagrał ponad 200 koncertów, promując polską muzykę na największych Festiwalach w tym kraju.Skład zespołu:Zbyszek Man śpiew, gitaraAndrzej Man gitara basowaAndrzej Sroka gitara GOLDEN LIFE - polski zespół muzyczny założony w Gdańsku w 1988. Zespół porusza się w różnych stylach, od rocka, popu, rapu do country. Dwa utwory grupy: Wszystko to co mam i 24.11.94 dotarły do pierwszego miejsca Listy przebojów Programu Trzeciego. Skład zespołu:Adam „Wola” Wolski – śpiewMarcin Ściesiński - perkusjaJarosław „Pastyl” Turbiarz – gitaraJacek „Bodek” Bogdziewicz – gitara basowaMichał „Wierzba” Saidowski – gitara

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 1 kwietnia 2022, 19:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 59.00 zł

  Fabryka Lloyda z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert Palucha w Bydgoszczy promujący jego nadchodzący album „KOMPOT”. Artysta 1 kwietnia wystąpi po raz pierwszy z najnowszą płytą właśnie w Bydgoszczy, gdyż koncert otwiera oficjalną trasę promującą ten album. Otwarcie hali: 19:00Start: 21:00Miejsce: Fabryka LloydaBilety —>I Pula - 59 złII Pula - 69 złIII Pula - 79 złPaluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 14. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w blisko 400,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!). Przedostatni album "Czerwony Dywan" odniósł wielki sukces zdobywając poczwórną platynę, a trasa premierowa wypełniła największe kluby i hale w Polsce.Po ogromnym sukcesie płyty „Nadciśnienie” (wydawnictwo okryło się platyną- ponad 30 tysięcy sprzedanych sztuk). Poznański raper wraca z krążkiem pt „KOMPOT”, a bydgoski koncert będzie oficjalnym otwarciem trasy promującej nadchodzący album.Do zobaczenia!

 • Koncert
  Rock
  Elektronika
  Alternatywa
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 2 kwietnia 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 59.00 zł

  Najbardziej tajemniczy zespół w Polsce powraca z czwartym, długo wyczekiwanym albumem i trasą koncertową “Blood Moon”.W wakacje 2019 roku BOKKA poprosiła zaprzyjaźnioną reżyserkę i scenarzystkę Dorotę Piskor o napisanie zarysu scenariusza, który zainspirowałby zespół do stworzenia czwartej płyty. Tak zrodził się pomysł „Blood Moon”, zabierający w fikcyjną podróż do dnia końca świata, który według wielu legend i wierzeń miał nastąpić podczas zjawiska nazywanego „krwawym księżycem”.Filmowa aura przeniosła artystów w rejony, w których jako BOKKA nigdy wcześniej nie byli. Zespół zdecydował się na nietypowe dla siebie środki wyrazu korzystając m.in.. z brzmień orkiestrowo-symfonicznych. Bliskie stały im się nie tylko instrumenty smyczkowe, ale także flety, klarnety, oboje czy fagoty. Wokale już nie są tylko na froncie, tkają też dywany w warstwie instrumentalnej. Jest to zasługa wielu godzin samplowania przeróżnych dźwięków, jakie może wydobyć z siebie człowiek.Płyta Blood Moon ma inną niż do tej pory u BOKKI melodykę, niespieszne tempo i narrację. Bohaterowie tej opowieści w obliczu zbliżającego się kataklizmu pozostają pochłonięci prywatnymi emocjami, rozterkami, płonnymi postanowieniami oraz rozważaniami nad sensem istnienia.Pieczę nad albumem sprawował uznany producent Bogdan Kondracki, odpowiedzialny za sukcesy wielu polskich artystów, m.in. Dawida Podsiadło, Ani Dąbrowskiej, czy Moniki Brodki. Za koncepcję wizualną wydawnictwa odpowiada Jakub Guzik.