Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Lady Pank- LP40 | Lubin

  • Koncert
  • Rock
  • Classics
  • Pop
  • Polskie
  • Pod dachem
  • Trasa

Lady Pank- LP40 | Lubin

Niedziela, 5 grudnia 2021

18:00

od 99 zł

Lady Pank- LP40 | Lubin

Lady Pank obchodzi swoje 40 urodziny! Tak wspaniała rocznica zwiastować może coś specjalnego. Legendarny zespół postanowił, że trasa koncertowa najlepiej nadaje się do głośnego rockowego świętowania czterdziestolecia działalności!

Tak też się stanie w wielu miastach, które odwiedzi zespół podczas trasy LP40. Rocznicy, oprócz zaplanowanych koncertów, towarzyszy także album studyjny „LP40”. Można upiec dwie pieczenie na jednym rożnie? Można. Muzycy Lady Pank właśnie to udowodnili - 40 lat kariery muzycznej aż prosiło się o to. Dzięki temu fani i fanki grupy otrzymali podwójną możliwość cieszenia się muzyką zespołu – w domach i na koncertach!

Rockowa zabawa w ramach trasy LP 40 zawita 5 grudnia do Lubińskiej Hali RCS. Podczas występu można spodziewać się potężnej dawki największych hitów Lady Pank, które kochano przed laty i które kocha się i dziś. „Wciąż bardziej obcy”, „Moje Kilimandżaro”, „Mniej niż zero”, „Zawsze tam, gdzie ty” czy „Fabryka małp” to tylko niektóre przeboje z bogatej dyskografii grupy. Nadarza się okazja, żeby wysłuchać ich na żywo i zobaczyć zespół w akcji!

Szykuje się energetyczny i pełen mocy koncert! Będzie też bardzo bezpiecznie. Takiej okazji nie można przegapić. Rockowe szaleństwo gwarantowane!

informacja organizatora

Lady Pank LP40 Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!

Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności. Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.

Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej! Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022. 

Koncerty Lady Pank – emocje gwarantowane Muzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”. Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.

Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!

bilety
Meet and Greet
od 699
Płyta
od 99
miejsce