Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Lady Pank- LP40 | Ostróda

  • Koncert
  • Rock
  • Classics
  • Polskie
  • Pod dachem
  • Trasa

Lady Pank- LP40 | Ostróda

Niedziela, 29 sierpnia 2021

19:00

od 59 zł
Kup bilet

Lady Pank LP40 Ostróda

Już w sierpniu Lady Pank zawita do Amfiteatru w Ostródzie w ramach swojej trasy koncertowej LP40 - z okazji obchodzenia jubileuszu 40-lecia działalności tej jednej z najpopularniejszych polskich grup muzycznych. Od ich ostatniego krążka "Miłość i władza", minęło już 5 lat. Szmat czasu, w którym wydarzyło się mnóstwo rzeczy, a świat staną na głowie. Zespół zapragnął powrotu do koncertowania i dawania swoim fanom radości z ich muzyki. Idealna okazja właśnie się do tego nadarzyła. Okrągły jubileusz nie mógł się więc odbyć bez trasy koncertowej, a także najnowszej płyty - zatytułówanej również "LP40". Na Ostródzkim koncercie oprócz największych hitów zespołu Lady Pank, będzie można posłuchać ich najnowszego materiału, który zapewne pozytywnie zaskoczy nie jednego miłośnika Lady Pank. Na koncertach będzie hucznie i przebojowo, czasem sentymentalnie i nastrojowo, z mnóstwem niespodzianek i w niespotykanej dotąd oprawie. Dobra zabawa gwarantowana dla wszystkich pokoleń, które wychowały się w rytm przebojów Lady Pank.

informacja organizatora

Lady Pank LP40 Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!

Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności. Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.

Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej! Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022. 

Koncerty Lady Pank – emocje gwarantowane Muzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”. Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.

Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!

miejsce