Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Lady Pank- LP40 | Ostrowiec Świętokrzyski

  • Koncert

Lady Pank- LP40 | Ostrowiec Świętokrzyski

Sobota, 23 października 2021

20:00

od 99 zł

Lady Pank zagra w Ostrowcu Świętokrzyskim, Nowa Data! 23 października 2021 godz. 20:00

Yes, Yes, Yes, wreszcie, nadchodzi wielki czas koncertowy zespołu Lady Pank! Kto nie zna tego bandu? Kilka pokoleń wychowało się na przebojach tego legendarnego zespołu. „Kryzysowa narzeczona”, „Zamki na piasku”, „Mała Wojna”, „Zawsze tam gdzie Ty”. Tak można byłoby bez końca wyliczać piosenki, którymi Lady Pank podbił nasze serca. Z czterech dekad działalności uzbierałaby się pokaźna paczuszka hitów! Ten rok i następny będą dla Lady Pank i fanów wyjątkowe. Zespół obchodzi 40 urodziny! Już tyle lat panowie grają z sobą! Będzie nie tylko ponad roczna trasa i koncerty w całej Polsce, ale i nowy album – LP40! A na nim zbiór najlepszych przebojów zespołu. Koncert w Ostrowcu Świętokrzyskim 23 października o godz. 20:00 w MOSiR. Ten koncert to mega wydarzenie, które ściągnie fanów z całej Polski. Kto nie chciałby zobaczyć na scenie Borysewicza i Panasewicza, którzy zawsze mają bardzo dobry kontakt z publicznością?!. Lady Pank to nie tylko świetna muzyka rockowa, to również wyjątkowa atmosfera, która zawsze jest na koncertach tej kapeli. Do zobaczenia na koncercie w Ostrowcu Św. Będzie się działo, oj będzie się działo!

informacja organizatora

Lady Pank LP40 Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!

Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności. Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.

Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej! Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022. 

Koncerty Lady Pank – emocje gwarantowane Muzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”. Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.

Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!

miejsce

MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyska 11