Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Lady Pank- LP40 | Płock

 • Koncert
 • Rock
 • Classics
 • Pop
 • Polskie
 • Pod dachem
 • Trasa

Lady Pank- LP40 | Płock

Piątek, 3 września 2021

20:00

od 59 zł

Lady Pank to wyjątkowy zespół na polskiej scenie muzycznej.

Lata mijają, a muzycy grupy dalej są w świetnej formie, nagrywając doskonałe płyty i grając energetyczne koncerty. Dowód na to zaprezentują podczas rocznicowej trasy LP40!

40 lat minęło jak jeden dzień – to słowa znanej piosenki z popularnego serialu „Czterdziestolatek”. O to, czy cztery dekady minęły zespołowi jak jeden dzień, należy zapytać już samych muzyków Lady Pank. Pewne jest za to jedno – te czterdzieści lat zaowocowało wydaniem przeszło dwudziestu albumów studyjnych i kilkudziesięciu singli. Do tego doliczyć należy jeszcze płyty koncertowe i kompilacje. Robi to wrażenie i świadczy o tym, że Lady Pank jest niezwykle kreatywnym i aktywnym zespołem, który warto również zobaczyć na żywo.

Okazja do wzięcia udziału w koncercie Lady Pank nadarzy się podczas trasy LP40. Amfiteatr w Płocku stanie się 3 września miejscem szalonej rockowej zabawy! „Młode orły”, „Mniej niż zero”, „Zamki na piasku”, „Zawsze tam, gdzie ty”, „Wciąż bardziej obcy” i wiele innych hitów stało się częścią kanonu polskiej muzyki rockowej i rozrywkowej. Na pewno większość z nich zespół zagra podczas koncertu w Płocku. Dlatego nie można przepuścić takiej szansy i wyśmienitej muzycznej imprezy! Będzie też bardzo bezpiecznie. Warto już zaplanować sobie ten piątkowy wrześniowy wieczór!

Rocznicy towarzyszy także album studyjny wydany w marcu 2021 roku zatytułowany „LP40”. Sama trasa koncertowa też będzie wspaniałym wydarzeniem – zacznie się latem tego roku i skończy pod koniec 2022 roku. To się nazywa świętować na całego!

informacja organizatora

Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!

Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności.
Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.

Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej!
Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022. 

Muzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”.
Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.

Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!

bilety
Meet and Greet
od 699
Sektor C
od 79
Sektor D
od 59
Sektor G
od 99
Sektor J
od 99
Sektor L
od 99
Sektor N
od 129
Sektor O
od 99
inne wydarzenia w tym miejscu
 • PŁOCK ROMANTYKÓW - RALPH KAMINSKI, KASIA LINS, SORRY BOYS

  Piątek, 27 sierpnia 2021

  Płock

  Ralph Kaminski, Kasia Lins i Sorry Boys na jednej scenie? To właśnie Płock Romantyków. Koncert w amfiteatrze nad Wisłą pozwoli przyjrzeć się miłości z trzech różnych pespektyw. Wzruszające piosenki, niebanalni artyści i wyjątkowe aranżacje pozwolą wreszcie złapać oddech. Po długim lockdownie wszyscy tego potrzebujemy!Kasia Lins, Ralph Kaminski i Bela Komoszyńska z Sorry Boys – artyści zaproszeni do udziału w koncercie Płock Romantyków to postacie z charakterem. Wyróżniają ich wyrazisty image, niebanalne teksty i ciekawe kompozycje. Co ich łączy? Wszyscy są romantykami. A żeby nadać swojej sztuce bardziej intymny charakter, na najnowszych albumach przestali ukrywać się za wersami napisanymi po angielsku. Opisują po polsku własne doświadczenia z poruszającą szczerością i bez patosu. Kaminski uprawia romantyczność w wersji kosmicznej, Kasia Lins – by opisać swoje uczucia – sięga po cięższe brzmienia i barokowe stylizacje, a ekipa Sorry Boys przywołuje sielskie krajobrazy za pomocą folkowego wokalu. Ralph Kaminski, Kasia Lins i Sorry Boys – koncert w PłockuPłock Romantyków to wieczór, który ma przynieść ulgę. Kaminski, Lins i muzycy Sorry Boys pozwolą nam na chwilę zanurzyć się w nostalgii. To okazja, by skupić się na przeżywanych emocjach, doświadczyć ich i pozwolić sobie na głęboki oddech. Nareszcie.