Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Lady Pank- LP40 | Włocławek

  • Koncert
  • Rock
  • Classics
  • Pop
  • Polskie
  • Pod dachem
  • Trasa

Lady Pank- LP40 | Włocławek

Niedziela, 28 listopada 2021

18:00

od 99 zł

Lady Pank zagra we Włocławku, koncert 28 listopada 2021 godz. 18:00

Tuż przed Andrzejkami 2021 czeka nas świetne wydarzenie muzyczne we Włocławku w Hali Mistrzów, 28 listopada o godz. 18:00 na scenie wystąpi legenda polskiego rocka - zespół Lady Pank! Kto Go nie zna? Pokolenie nastolatków jest już czwartym, które zachwyca się muzyką tego zespołu! A wszystko zaczęło się w 1982 roku, kiedy po raz pierwszy na scenie wystąpił mało komu znany zespół. Potem przyszły pierwsze hity - Kryzysowa narzeczona, Fabryka małp, Zamki na piasku itd. Tych hitów w swoim dorobku zespół ma wiele! 40 lat na scenie, stąd pomysł na nowy album LP 40 i długą trasę koncertową, która będzie się ciągnęła przez ten i następny rok! Będzie się działo! Ten czas zapamiętamy na zawsze! Będzie gorąco i sentymentalnie. Doskonała okazja do odnowienia dawnych znajomości na koncercie legendy rocka. Piękne jest to, że z pierwszego składu zespołu nadal z sobą występują Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz. Dwie twarze, po których rozpoznaje się ten zespół już od pierwszej sekundy śpiewu Panasewicza i dźwięków gitary Borysewicza. Chłopaki, fajnie, że wciąż jesteście z nami i gracie – tak pewnie myśli wielu fanów tego zespołu w Polsce!

informacja organizatora

Lady Pank LP40
Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!

Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności.
Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.

Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej!
Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022. 

Koncerty Lady Pank – emocje gwarantowane
Muzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”.
Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.

Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!

bilety
Meet and Greet
od 699
Płyta
od 99
miejsce