Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Lady Pank- LP40 | Włocławek

 • Koncert
 • Rock
 • Classics
 • Pop
 • Polskie
 • Pod dachem
 • Trasa

Lady Pank- LP40 | Włocławek

Niedziela, 28 listopada 2021

18:00

od 99 zł

Lady Pank zagra we Włocławku, koncert 28 listopada 2021 godz. 18:00

Tuż przed Andrzejkami 2021 czeka nas świetne wydarzenie muzyczne we Włocławku w Hali Mistrzów, 28 listopada o godz. 18:00 na scenie wystąpi legenda polskiego rocka - zespół Lady Pank! Kto Go nie zna? Pokolenie nastolatków jest już czwartym, które zachwyca się muzyką tego zespołu! A wszystko zaczęło się w 1982 roku, kiedy po raz pierwszy na scenie wystąpił mało komu znany zespół. Potem przyszły pierwsze hity - Kryzysowa narzeczona, Fabryka małp, Zamki na piasku itd. Tych hitów w swoim dorobku zespół ma wiele! 40 lat na scenie, stąd pomysł na nowy album LP 40 i długą trasę koncertową, która będzie się ciągnęła przez ten i następny rok! Będzie się działo! Ten czas zapamiętamy na zawsze! Będzie gorąco i sentymentalnie. Doskonała okazja do odnowienia dawnych znajomości na koncercie legendy rocka. Piękne jest to, że z pierwszego składu zespołu nadal z sobą występują Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz. Dwie twarze, po których rozpoznaje się ten zespół już od pierwszej sekundy śpiewu Panasewicza i dźwięków gitary Borysewicza. Chłopaki, fajnie, że wciąż jesteście z nami i gracie – tak pewnie myśli wielu fanów tego zespołu w Polsce!

występują

informacja organizatora

Lady Pank LP40 Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!

Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności. Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.

Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej! Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022. 

Koncerty Lady Pank – emocje gwarantowane Muzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”. Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.

Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!

miejsce
podobne wydarzenia
 • Koncert

  Piątek, 18 listopada 2022, 18:00

  Centrum Kultury Browar B, Włocławek, od 79 zł

  Trasa koncertowa "O Jeden Koncert Za Daleko Tour" to wycieczka po Polsce, promująca czwarty autorski album zespołu Nocny Kochanek pod tytułem "O Jeden Most Za Daleko"!„O Jeden Most Za Daleko” to płyta eklektyczna, będąca dość szerokim przekrojem muzyki rockowo-metalowej - od akustycznych rockowych klimatów w stylu Boston, poprzez rock and rolla à la Van Halen, klasykę typową dla Iron Maiden i Judas Priest, po bardziej agresywne granie spod znaku Iced Earth czy Metalliki. Tematyka tekstów typowa dla Nocnego Kochanka: miłość. Ciekawostką jest „Numer z Banjo”, w którym pierwsze skrzypce gra… banjo. „O Jeden Most Za Daleko” to czwarty studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. Do zobaczenia!