Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Łąki Łan | Krynica Źródłem Kultury

 • Koncert

Łąki Łan | Krynica Źródłem Kultury

Piątek, 20 sierpnia 2021

20:00

od 69 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Krynica Źródłem Kultury to jedno z największych wydarzeń w Polsce!

Tym razem festiwal będzie wyjątkowy ze względu na scenerię. Poprzednie edycje odbywały się w lutym i marcu, ale tym razem, szósta odsłona festiwalu będzie trwała aż przez trzy letnie miesiące. W ciągu tego czasu, na krynickiej scenie, zagości aż siedemnaście najbardziej znanych polskich gwiazd.

Już dwudziestego sierpnia na scenie Krynicy- Zdrój wystąpi zespół ŁĄKI ŁAN! To młody, energiczny zespół, który lubuje się w połączeniu muzyki elektronicznej, z funkiem, oraz elementami rocka. Pierwszy album studyjny zespołu ukazał się już w 2005 roku. Od tamtej pory kariera zespołu nabierała tempa. Obecnie Łąki Łan są rozpoznawani z piosenek takich jak LASS, Pola ar, czy Jammin. Zespól wystąpił także na kultowym polskim festiwalu Woodstock.

Czas: 20 sierpnia 2021 godz. 20:00

Miejsce: Pijalnia Główna, Krynica- Zdrój

Każde wydarzenie przeprowadzane jest z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego, oraz z zachowaniem bezpiecznej odległości.

informacja organizatora

Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju oraz Kryniczanka zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Szósta edycja będzie wyjątkowa, bo zazwyczaj spotykamy się w lutym i marcu - tym razem koncerty będą odbywać się podczas trzech letnich miesięcy. Od czerwca do lipca na scenie Pijalni Głównej zagra 17 największych gwiazd polskiej sceny. Zapraszamy na jeden z największych festiwali w południowej Polsce!Wszystkie koncerty będą odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości

miejsce

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Muzyczne Opowieści Wiesława Ochmana

  Sobota, 2 października 2021

  Krynica-Zdrój

  2 października w Krynicy-Zdroju szukuje się nie lada gratka dla melomanów!Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem, najwybitniejszym polskim tenorem ostatnich dekad, zdobywcą wszystkich liczących się scen operowych na świecie, począwszy od La Scalii po Metropolitan Opera.W gali koncertowej Mistrzowi towarzyszyć będą Soliści, Balet i Orkiestra, którzy zaprezentują najpiękniejsze arie, duety z operetek i musicali, przebije Wiednia oraz piosenki.Warto skorzystać!Serdecznie zapraszamy!

 • Krynica Źródłem Kultury | Dżem

  Piątek, 1 lutego 2019

  Krynica-Zdrój

  Największe przeboje m.in. Whisky, Partyzant, Harley mój, Sen o Wiktorii, Wehikuł czasu, Czerwony jak cegła, ale i wiele innych!Dżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego bluesa. W przyszłym roku zespół będzie świętował swoje 40 urodziny!Fantastyczny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).