Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

ANIA RUSOWICZ | Łąkowy koncert w Folwarku Ruchenka [ZMIANA DATY]

 • Koncert
 • Pop
 • Polskie
 • W plenerze
 • Folwark Ruchenka

ANIA RUSOWICZ | Łąkowy koncert w Folwarku Ruchenka [ZMIANA DATY]

Sobota, 5 czerwca 2021

19:00

od 79 zł

Ania Rusowicz - koncert na łące w Folwarku Ruchenka - 5 czerwca 2021

Ania Rusowicz to piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów od lat obecna na polskiej scenie. Poznaliśmy ją jako niebanalną artystkę, której płyty i koncerty nawiązują do stylistyki lat 60 i 70. Nie sposób nie rozpoznać artystki po jej głosie i tekstach. Ta muzyka porusza, zmusza do refleksji i zastanowienia się na sobą. Ania ze swoim repertuarem idealnie nadaje się do koncertu zorganizowanego na łące. Doskonale wpisuje się w atmosferę epoki dzieci kwiatów. Folwark Ruchenka to bardzo klimatyczne miejsce. Pasuje do dźwięków alternatywnych, oryginalnych i nawiązujących do natury. Nie ma lepszego miesiąca na taki koncert niż maj, gdzie wokół wszystko rozkwita i pchanie. Wybierz się na muzyczną majówkę do Ruchny, do Folwarku ze specyficzną tradycyjną przedwojenną zabudową i pachnącą łąką. Będziesz mógł swojsko i nieskrępowanie usiąść na trawie i posłuchać Ani Rusowicz. W takich okolicznościach jej muzyka smakuje najlepiej. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Na pewno będzie nastrojowo i sentymentalnie. Takich koncertów się nie zapomina. Ania już w maju w Ruchnie na łące. Niecodzienne wydarzenie, na którym trzeba być.

informacja organizatora

Wyobraź sobie, że uczestniczysz w kameralnym koncercie ze wspaniałym Artystą. Nie ma barierek, ochrony, wysokiej sceny, a muzyków masz na wyciągnięcie ręki. Spotykasz pokrewne dusze, niespotykaną energię pozytywnych ludzi, którzy tak jak Ty kochają muzykę. Zapraszamy Cię na coś wyjątkowego. Coś czego Polska nie ogląda za często, albo wcale.

Ania RUSOWICZ - polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK , kompozytorka, tekściarka ale przede wszystkim osoba która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60tych i 70tych w Polsce, nagrywając cztery płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”. Koncerty, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem, a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego.

miejsce

Folwark Ruchenka

Ruchna, Słoneczna 25

„Klimatyczne, oderwane od rzeczywistości, kameralne i przede wszystkim przepełnione alternatywnymi dźwiękami miejsce. W otoczeniu natury i przedwojennych zabudowań.”

inne wydarzenia w tym miejscu
 • KWIAT JABŁONI | Łąkowy koncert w Folwarku Ruchenka [ZMIANA DATY]

  Sobota, 19 czerwca 2021

  Ruchna

  Wyobraź sobie, że uczestniczysz w kameralnym koncercie ze wspaniałym Artystą. Nie ma barierek, ochrony, wysokiej sceny, a muzyków masz na wyciągnięcie ręki. Spotykasz pokrewne dusze, niespotykaną energię pozytywnych ludzi, którzy tak jak Ty kochają muzykę. Zapraszamy Cię na coś wyjątkowego. Coś czego Polska nie ogląda za często, albo wcale..Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. “Niemożliwe” z 2019 roku bardzo szybko osiągnęło status platynowej płyty, natomiast najnowsze dzieło “Mogło być nic” zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia pod teledyskami oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym.