Lato na Pradze: Clock Machine

  • Koncert
  • Rock
  • Polskie
  • W plenerze

Lato na Pradze: Clock Machine

Wtorek, 27 lipca 2021

19:30

od 79 

Jeżeli lubisz tradycyjny rock wzbogacony elementami funku - już 27 lipca 2021 na warszawskiej Pradze będziesz mógł zobaczyć koncert Clock Machine!

Kapela frontmana Igora Walaszka czerpie inspiracje z muzyki takich zespołów, jak Rage Against the Machine czy Red Hot Chilli Peppers, uzupełniając je swoistymi muzycznymi cytatami z tak różnych wykonawców jak Jack White czy przedstawiciele sceny grunge'u z Seattle lat dziewięćdziesiątych. Zespół ma na koncie już trzy albumy studyjne, ostatni wydali w 2019 (album "Prognozy"). Clock Machine jest znane ze znakomitych koncertów festiwalowych, kilkakrotnie byli wręcz nagradzani głównymi nagrodami konkursów takich jak FAMA czy Konkurs Zespołów Rockowych w Wadowicach. Warszawski koncert odbędzie się w ramach drugiej edycji festiwalu "Lato na Pradze", w niezwykle ciekawym miejscu - ogrodach Pragi Centrum przy ulicy Stalowej, rozkwitającym centrum kultury w postprzemysłowej części Pragi, gdzie łatwo dojechać drugą linią metra. Reszta tego kompleksu zmieni się w prawdziwe miasteczko festiwalowe, z foodtruckami czy strefami relaksu.

informacja organizatora

Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.

Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.


• XXX na Pradze - 27.07.2021 •
Clock Machine to zespół, którego frontmanem jest Igor Walaszek, znany z projektu Bass Astral x Igo. Ich styl to mieszanka tradycyjnego rocka z elementami funku. Na swoim koncie mają trzy albumy studyjne i jedną EPkę. Na ostatniej płycie, “Prognozy”, zadają pytania i dogłębnie analizują różne oblicza relacji międzyludzkich.


Data: 27.07.2021
Otwarcie: 18:00
Start: 19:30
Miejsce: Praga Centrum

Bilety dostępne na www.followthestep.com, www.pragacentrum.pl, oraz w Going.


• Więcej informacji: goingapp.pl/latonapradze •

Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.pl

Organizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step (www.followthestep.com)


Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.