Lato na Pradze: Coals

  • Koncert
  • Alternatywa
  • Pop
  • Polskie
  • W plenerze

Lato na Pradze: Coals

Środa, 18 sierpnia 2021

19:30

od 49 

Lato na Pradze: Coals to niezwykłe wydarzenie, które będziecie mogli przeżyć ponownie tego lata.

Ogród Pragi Centrum znów zatętni życiem i zamieni się w miejsce festiwalowej zabawy!

Druga edycja miejskiego festiwalu na warszawskiej Pradze będzie miała miejsce w lipcu tego roku i zapewni Ci oraz twoim znajomym świetną okazję do poczucia letniego klimatu, i odpoczynku od sytuacji pandemicznej. W lipcu będziecie mogli w końcu spotkać się i przeżyć kolejne niezapomniane wspomnienia, czy nawiązać nowe znajomości podczas zabawy przy festiwalowym klimacie. Dzięki zapewnionym atrakcjom takich jak muzyka na żywo, bary, foodtrucki oraz zielona strefa relaksu, na pewno nie będziecie się nudzić.

Podczas wydarzenia na muzycznej scenie powitają Was polscy artyści. Wystąpi między innymi Coals - duet, który tworzy Katarzyna Kowalczuk i Łukasz Rozmysłowski. Są oni autorami kultowego albumu "Tamagotchi", który podbił serca wielu słuchaczom oraz albumu "Docusoap" wydanego w 2020 roku. Mieli także okazję już gościć na największych festiwalach muzycznych, takich jak Open'er Festival, OFF Festival czy Soundrive Festival.

informacja organizatora

Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.

Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.

Coal to duet, który tworzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski. Ich nazwa nawiązuje do Śląska, który słynie z k. Ich twórczość można zaklasyfikować jako melancholijną elektronikę, a brytyjski magazyn The Quietus określił ją jako "marzycielski, eteryczny pop czerpiący na równi z elektroniki i elementów folku". Grali na najważniejszy polskich festiwalach: Open'er Festival, OFF Festival oraz Soundrive Festival. Wydali do tej pory dwa albumy: debiutancki "Tamagotchi" (2017) oraz "docusoap" (2020).

Data: 28.07.2021
Otwarcie: 18:00
Start: 19:30
Miejsce: Praga Centrum


Więcej informacji: goingapp.pl/latonapradze •

Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.pl

Organizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step (www.followthestep.com)

Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.

Data: 18.08.2021
Miejsce: Praga Centrum
Drzwi:
Start:

Organizator: Follow The Step