Lato na Pradze: DAWID KWIATKOWSKI

  • Koncert

Lato na Pradze: DAWID KWIATKOWSKI

Dzisiaj

20:00

od 79 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Projekt miejski o nazwie "Lato na Pradze" stanowi niepowtarzalną okazję do posłuchania ulubionych artystów na żywo, po przerwie spowodowanej pandemią.

Od lipca, przez całe wakacje, ogród kompleksu Praga Centrum stanie się muzycznym sercem Polski.

Już 11 września 2020 roku, w ramach tej szczególnej inicjatywy, wystąpi Dawid Kwiatkowski - autor albumu "13 grzechów niczyich" wydanego w 2019 roku. Jego twórczość wyróżniona została zarówno złotą jak i platynową płytą, a ponad to dwie płyty wydane przez Niego uplasowały się na pierwszym miejscu, jeżeli chodzi o najchętniej kupowane albumy w Polsce. Autor utworów takich jak "JESTEŚ" czy "Na zawsze" był także jurorem w słynnym programie rozrywkowym "The Voice Kids", gdzie uczył najmłodszych jak wykorzystywać swój talent.

Wydarzenie "Lato na Pradze" zachęca nie tylko wspaniałymi artystami występującymi na żywo, ale także niesamowitą oprawą, zielonymi strefami relaksu, food truckami czy dostępnym barem. Jest to idealna okazja na spotkanie się ze znajomymi i miłe spędzenie wieczoru.

informacja organizatora

Miejski projekt „Lato na Pradze” sprawił, że warszawska Praga stała się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań dla wielu społeczności.

Topowi polscy muzycy występują w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu - namiastka festiwali w sercu Warszawy.

Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni - wszystko to składa się na Miasteczko Praga Centrum.

Dawid Kwiatkowski – piosenkarz, autor tekstów i osobowość telewizyjna. Wydał sześć solowych albumów studyjnych: 9893 (2013), 9893 Akustycznie (2014), Pop & Roll (2014), Element trzeci (2015), Countdown (2016) i 13 grzechów niczyich (2019). Dwie wydane przez niego płyty dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Za sprzedaż swoich albumów otrzymał platynową i złotą płytę. Laureat Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego europejskiego wykonawcy i dwukrotnie dla najlepszego polskiego wykonawcy, czterech nagród Nickelodeon Kids’ Choice Award i Telekamery. Był uczestnikiem, jurorem lub gościem w kilku programach rozrywkowych i użyczył głosu drugoplanowym postaciom w filmach animowanych SpongeBob: Na suchym lądzie i Sing. Dawid zasiada również w jury programu The Voice Kids. Obecnie pracuje nad kolejnym albumem i intensywnie koncertuje w całej Polsce.


Data: 11 września 2020
Doors: 18:00
Start: 20:00
Miejsce: Praga Centrum

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.