Lato na Pradze: Jazz Band Młynarski-Masecki

  • Koncert

Lato na Pradze: Jazz Band Młynarski-Masecki

Wtorek, 18 sierpnia 2020

20:00

od 69 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Już w te wakacje - cykl koncertów plenerowych w Warszawie. Topowi polscy muzycy wystąpią w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Pragi Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu - namiastka letnich festiwali w sercu Warszawy.

Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni - wszystko to składać się będzie na Miasteczko Praga Centrum.


Jazz Band Młynarski-Masecki to polski zespół jazzowy, założony przez Jana Emila Młynarskiego i Marcina Maseckiego. Ich twórczość charakteryzuje się przedwojennym stylem, a inspirację czerpią z polski orkiestr jazzowych okresu międzywojennego, nadając mu współczesnego brzmienia. W repertuarze Jazz-Bandu znalazły się utwory swingowe, w większości nieznane. Nie zabraknie w nim też też kilku wyjątkowych tang, z których autorstwa polscy kompozytorzy znani byli na całym świecie.


Data: 18.08.2020
Miejsce: Praga Centrum
Drzwi: 18:00
Start: 20:00


Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin


UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.