Lato na Pradze: Kacperczyk

  • Koncert
  • Alternatywa
  • Polskie
  • Pod dachem

Lato na Pradze: Kacperczyk

Piątek, 2 lipca 2021

19:30

od 59 

Koncert braci KACPERCZYK.

Już 2 lipca bieżącego roku w Pradze Centrum w ramach projektu "Lato na Pradze" wystąpią Bracia KACPERCZYK.

Bracia KACPERCZYK są pierwszym alternatywnym zespołem, który został zakontraktowany przez SBM. Bracia pochodzą z Lublina. Mają na swoim koncie już album debiutancki pod tytułem "Sztuki piękne", jak i także duety z takimi osobistościami jak Ralph Kamiński, Jan-rapowanie czy też Solar. Bracia KACPERCZYK nie obawiają się eksperymentowania z dźwiękami, jak i także ze stylami muzycznymi. Ich płyta jest mieszanką polskiej alternatywy z elektroniką, popem, a nawet West Coastem. Wszystkie brzmienia, która na pozór do siebie nie pasują łączą się tak naprawdę w całość za sprawą dobrze wyrobionego stylu tych obu muzyków.

Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów tego zespołu do Pragi Centrum już 2 lipca bieżącego roku. Otwarcie bram rozpocznie się o godzinie 18.00, a bracie KACPERCZYK rozpoczną granie o 19.30. Organizatorem całego projektu "Lato na Pradze" jest - Follow The Step.

informacja organizatora

Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.

Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.

Bracia KACPERCZYK to pierwszy alternatywny zespół zakontraktowany przez SBM. Bracia z Lublina mają na swoim koncie debiutancki album „Sztuki piękne” oraz duety z takimi personami jak Solar, Jan-rapowanie czy Ralph Kaminski. KACPERCZYK nie boją się eksperymentować z dźwiękami i stylami muzycznymi. Płyta to mieszanka polskiej alternatywy z popem, elektroniką a nawet West Coastem. Wszelakie, na pozór niepasujące do siebie brzmienia łączą się w całość za sprawą wyrobionego stylu obu muzyków.

Data: 2.07.2021
Otwarcie: 18:00
Start: 19:30
Miejsce: Praga Centrum


Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.pl

Organizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step


Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.