Lato na Pradze: Karaś/Rogucki

  • Koncert
  • Alternatywa
  • Polskie
  • W plenerze

Lato na Pradze: Karaś/Rogucki

Piątek, 9 lipca 2021

19:30

od 69 

Jakiej daty w koncertowym rozkładzie jazdy absolutnie nie może zabraknąć? 9 Lipca 2021.

W ten piątkowy wieczór warszawską Pragę Centrum opanują niezapomniane emocje, spowodowane występem niebanalnego duetu artystów. Piotr Rogucki i Kuba Karaś to gorące nazwiska sceny alternatywnego rocka, które stanowią synonim perfekcyjnie skomponowanej, stworzonej i przekazanej publiczności muzyki.

Panowie wystąpią w ramach drugiej edycji festiwalu ''Lato na Pradze'', które będzie doskonałą okazją do zabawy w gronie przyjaciół i osób, spotkanych wówczas po raz pierwszy. Kilka godzin dobrej muzyki, radości spowodowanej możliwością uczestniczenia w koncercie i niezapomniane przeżycia warte są każdej ceny, a przede wszystkim oddania kilku godzin z życiorysu.

Zapraszamy na muzyczną ucztę serwowaną przez duet Karaś/Rogucki, której towarzyszyć będą także inne atrakcje. Lato w mieście nigdy nie jest nudne – wystarczy tylko dokonać przemyślanej selekcji oferowanych wydarzeń i wybrać uwielbianych przez wszystkich artystów!

informacja organizatora

Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.

Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.


• Karaś/Rogucki na Pradze - 09.07.2021 •
Miks, którego nikt się nie spodziewał. Po zawieszeniu działalności The Dumplings oraz zespołu COMA, Kuba Karaś i Piotr Rogucki połączyli siły w nowym projekcie KARAŚ/ROGUCKI. Efektem tej współpracy jest płyta “Ostatni bastion romantyzmu”, którą promują single “Bolesne strzały w serce”, “Katrina” oraz "Kilka westchnień".


Data: 09.07.2021
Otwarcie: 18:00
Start: 19:30
Miejsce: Praga Centrum

Bilety dostępne na www.followthestep.com, www.pragacentrum.pl, oraz w Going.


• Więcej informacji: goingapp.pl/latonapradze •

Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.pl

Organizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step (www.followthestep.com)


Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.