Lato na Pradze: LemON

  • Koncert

Lato na Pradze: LemON

Niedziela, 27 września 2020

20:00

od 69 zł

"Lato na Pradze" to nowy, niesamowity projekt miejski, stawiający Warszawską Pragę w samym artystycznym centrum Polski. Przez całe wakacje, kilkudziesięciu najpopularniejszych polskich artystów zagra koncerty w ogrodzie kompleksu Praga Centrum.

Grupa LemON, czyli autorzy takich utworów jak "Napraw", "Scarlett" czy "Jutro" wystąpi w ramach tej inicjatywy już 27 września 2020 roku. Zespół ten, założony w 2011 roku, posiada na swoim koncie aż 4 albumy studyjne, pokryte odpowiednio złotem, platyną oraz podwójną platyną. Główny wokalista - Igor Herbut - zachwyca swoim głosem i przekazywanymi emocjami na każdym ze swoich występów, których razem z innymi członkami zespołu zagrali już prawie tysiąc.

Wydarzenie "Lato na Pradze" będzie z pewnością przełomowe po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Projekt ten stanowi niepowtarzalną okazję aby spotkać się ze znajomymi i wspólnie posłuchać ulubionej muzyki. Na miejscu, oprócz koncertu, znajdować się będą również zielone strefy relaksu, food trucki oraz bar.

-- Going. --