Lato na Pradze: MARGARET

  • Koncert

Lato na Pradze: MARGARET

Środa, 16 września 2020

20:00

od 59 zł

W ramach miejskiego projektu Lato na Pradze w Warszawie wystąpi wielu znanych i cenionych polskich artystów.

Wśród nich będzie także Margaret, która pojawi się na terenie Praga Centrum już 16 września o godzinie 20:00.

Margaret to jedna z najbardziej uzdolnionych polskich wokalistek. Jest również kompozytorką i autorką tekstów. Na swoim koncie ma międzynarodowe osiągnięcia, nie ma problemów z tworzeniem zagranicznych przebojów. W pewnym momencie postanowiła jednak zmienić swoją dotychczasową ścieżkę muzyczną i przejść na w stu procentach polskie utwory. Przykładem jest album "Gaja Hornby". Artystka jest w nim bardzo dojrzała i doskonale wie, czego chce od życia.

Margaret przechodzi obecnie artystyczną metamorfozę, więc jeśli ktoś jest zainteresowany jej twórczością, powinien zakupić bilet na koncert w Warszawie. W ten sposób metamorfoza zostanie oceniona na żywo. Artystka stara się również wspierać wiele młodych talentów, a inspirację ku temu znalazła jako jurorka w programie "The Voice of Poland".

informacja organizatora

Miejski projekt „Lato na Pradze” sprawił, że warszawska Praga stała się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań dla wielu społeczności.

Topowi polscy muzycy występują w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu - namiastka festiwali w sercu Warszawy.

Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni - wszystko to składa się na Miasteczko Praga Centrum.

Margaret to jedna z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów.

Mimo międzynarodowych osiągnięć, zdecydowała się na zwrot w swojej karierze czego dowodem jest jej ostatni album zatytułowany Gaja Hornby. Jest to materiał nagrany w 100% po polsku, ukazujący nowe oblicze artystki - dojrzałe, szczere do bólu i pozbawione blichtru wielkobudżetowych produkcji. Ta płyta to dziewięć urban popowych kompozycji i odważnych tekstów, w których przeplatają się brzmienia hip hopu, soulu, a nawet reggaetonu.

To jednak dopiero początek zmian, na które szykuje wszystkich Margaret. Już wkrótce pojawi się materiał, który będzie mocnym rozwinięciem tego, czego zaledwie namiastkę zaprezentowała na ostatnim albumie.

Artystyczna metamorfoza była również efektem zmian na polu biznesowym. Margaret postanowiła zerwać dotychczasowe kontrakty, by stworzyć własny songwritersko-producencki team, a następnie skupić się na rozwoju działalności wspierającej młode talenty, do czego zainspirowało ją jurorstwo w The Voice od Poland.

Data: 16 września 2020
Doors: 18:00
Start: 20:00
Miejsce: Praga Centrum

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.