Lato na Pradze: Wojtek Mazolewski

  • Koncert
  • Alternatywa
  • Jazz
  • Polskie
  • W plenerze

Lato na Pradze: Wojtek Mazolewski

Niedziela, 1 sierpnia 2021

19:30

od 79 

Mazolewski na Pradze

Zobacz: Grochów, Paris, Bangkok, Kraków, wszystkie na jednej scenie, wygrywane przez Wojtka Mazolewskiego. Podczas drugiej edycji festiwalu miejskiego Lato na Pradze inaugurującego drugi miesiąc wakacji, usłyszysz mieszankę jazzu w połączeniu z muzyką elektroniczną i daleko idącymi współczesnymi brzmieniami. Gdyby jednak trzeba było przedstawić: Mazolewski to basista i kontrabasista jazzowy, uznawany za twórcę yassu. Występuje przed szeroką publicznością od dziecka, współtworząc takie formacje jak Pink Freud, Bassisters Orchestra i Wojtek Mazolewski Quintet.

Dla głodnych, nie tylko dźwięków, zjadą się najlepsze foodtrucki, z ofertą dla wege i mięsożerców. A do popicia nowe wersje i stare dobre połączenia w drinkach alkoholowych i alkofree. Całość w zielonej oprawie. Możesz słuchać spod sceny albo korzystać ze stref relaksu. Festiwal niby w mieście, ale bardzo letni (gorący), odbędzie się konkretnie w ogrodzie Prago Centrum 1 sierpnia 2021. Dzielnica stolicy zaprasza na wyjątkowe chwile, które możesz spędzić ze znajomymi i naładować energię po długiej zimie.

informacja organizatora

Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.

Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.


• Mazolewski na Pradze - 01.08.2021 •
Wojtek Mazolewski to fenomen rodzimego rynku muzycznego. Wybuchowe koncerty to znak firmowy muzyki Mazolewskiego. Brzmienie formacji Wojtka nawiązuje do mistrzów jazzu i łączy się z elektroniką i współczesnymi inspiracjami. Mieszają się echa muzyki Milesa Davisa, Erika Dolphy'ego, Led Zeppelin, Red Hot Chili Peppers, Nirvany, Aplex Twina czy Krzysztofa Komedy.


Data: 01.08.2021
Otwarcie: 18:00
Start: 19:30
Miejsce: Praga Centrum

Bilety dostępne na www.followthestep.com, www.pragacentrum.pl, oraz w Going.


• Więcej informacji: goingapp.pl/latonapradze •

Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.pl

Organizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step (www.followthestep.com)


Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.