Lato na Pradze: MELA KOTELUK

  • Koncert

Lato na Pradze: MELA KOTELUK

Piątek, 28 sierpnia 2020

18:00

od 69 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Już w te wakacje - cykl koncertów plenerowych w Warszawie. Topowi polscy muzycy wystąpią w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Pragi Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu - namiastka letnich festiwali w sercu Warszawy.

Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni - wszystko to składać się będzie na Miasteczko Praga Centrum.

Opis: Mela Koteluk to artystka, której nie trzeba przedstawiać. Zdobywczyni 4 Fryderyków (w tym za Debiut Roku i Artysta Roku). Na swoim koncie ma trzy albumy studyjne: „Spadochron”, „Migracje” i „Migawka” z których pochodzą takie przeboje jak „Melodia ulotna”, „Odprowadź”, „Żurawie origami” czy „Fastrygi”. Jej twórczość charakteryzuje łagodne, dreampopowe brzmienie.

Data: 28.08.2020
Miejsce: Praga Centrum
Drzwi: 18:00
Start: 20:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.