Lato na Pradze: Mery Spolsky

  • Koncert
  • Alternatywa
  • Pop
  • Polskie
  • W plenerze

Lato na Pradze: Mery Spolsky

Wtorek, 6 lipca 2021

19:30

od 69 

Wielkimi krokami zbliża się koncert Mery Spolsky.

Odbędzie się on na warszawskiej Pradze, podczas miejskiego festiwalu "Lato na Pradze". Już 6 lipca 2021 roku o godzinie 19:30 można będzie posłuchać tej utalentowanej artystki na żywo. Mery Spolsky jest nietuzinkową osobą, a muzyka przez nią grana jest wprost wyjątkowa. W stosunku do swoich utworów, artystka posługuje się terminem “techno romantyczne”, który doskonale określa typ tworzonej przez nią muzyki. Teksty tworzone przez artystkę skłaniają do myślenia. Sama tworzy stroje, kompozycje, scenografie, grafiki oraz wszystko inne co jej towarzyszy. Zwraca szczególną uwagę, by wszystko to, co ją otacza, było zupełnie w jej guście. Dosłownie od A do Z tworzy swój wizerunek.

"Lato na Pradze" tchnie w Warszawę festiwalowy klimat. Na miejscu znajdą się zielone strefy relaksu, bary oraz foodtrucki i wiele innych, a co najważniejsze - najlepsza polska muzyka na żywo. Z pewnością będzie to wydarzenie, które nie zostanie zapomniane przez żadnego widza.

informacja organizatora

Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.

Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.


• Mery Spolsky na Pradze - 06.07.2021 •
Mery Spolsky to artystka, którą ciężko jednoznacznie skategoryzować. Sama o sobie mówi, że gra “techno romantyczne”. Prowokuje tekstami swoich piosenek - głównie do myślenia. Wszystko co jej towarzyszy, tworzy sama - począwszy od scenografii, grafik, przez stroje, produkcje i kompozycje. Dba o to, aby wszystko miało etykietkę “spolsky”.
Po świetnie przyjętym debiutanckim albumie “Miło było Pana poznać”, powróciła pod koniec 2019 roku z płytą “Dekalog Spolsky”. Krążek promują kawałki “FAK”, “Bigotka”, “Mazowiecka Kiecka" i "Sorry From The Mountain”.


Data: 06.07.2021
Otwarcie: 18:00
Start: 19:30
Miejsce: Praga Centrum

Bilety dostępne na www.followthestep.com, www.pragacentrum.pl, oraz w Going.


• Więcej informacji: goingapp.pl/latonapradze •

Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.pl

Organizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step (www.followthestep.com)


Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.