Lato na Pradze: PAWEŁ DOMAGAŁA

  • Koncert

Lato na Pradze: PAWEŁ DOMAGAŁA

Czwartek, 10 września 2020

20:00

od 69 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Już 10 września 2020 roku w Warszawie odbędzie się unikatowy koncert Pawła Domagały.

Artysta zagra w ramach akcji Lato na Pradze, która odbywa się na terenie Praga Centrum. Jego występ zaplanowano na godzinę 20:00.

Paweł Domagała oprócz komponowania muzyki, zajmuje się również grą aktorską. Wielu ludzi zna go z występów w różnych serialach, filmach, ale też sztukach teatralnych. Postanowił jednak spróbować swoich sił w muzyce i wychodzi mu to bardzo dobrze. Artysta sam pisze piosenki oraz zajmuje się ich kompozycją, robi to od wielu lat. Debiutancki album nosił nazwę "Opowiem Ci o mnie" i spotkał się z dużą aprobatą ze strony polskiej sceny muzycznej.

Jednym z największych utworów na koncie Domagały jest ten o nazwie "Weź nie pytaj". Jego płyta pod tytułem "1984" osiągnęła status platynowej. W Warszawie zebrane osoby będą mogły podziwiać najnowsze utwory tego utalentowanego artysty, a już wkrótce na rynku pojawi się jego nowa płyta o tytule "Wracaj", którą promuje piosenka "Popatrz na mnie".

informacja organizatora

Miejski projekt „Lato na Pradze” sprawił, że warszawska Praga stała się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań dla wielu społeczności.

Topowi polscy muzycy występują w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu - namiastka festiwali w sercu Warszawy.
Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni - wszystko to składa się na Miasteczko Praga Centrum.

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych.
Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.
Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Platynowej Płyty.
W następstwie muzycznego debiutu dwa lata później, Paweł, wspólnie z producentem Łukaszem Borowieckim przygotowali drugi album „1984”. Album promowała piosenka “Weź nie pytaj”, która stała się wielkim przebojem, osiągając już ponad 121 mln odtworzeń na YouTube, a także utwór „Wystarczę ja”, który również okazał się dużym sukcesem. Płyta osiągnęła status Platynowej Płyty.
20 listopada 2020 planowana jest premiera trzeciej płyty Pawła Domagały „Wracaj”, który promuje aktualnie piosenka - „Popatrz na mnie”.

Data: 10 września 2020
Doors: 18:00
Start: 20:00
Miejsce: Praga Centrum

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.