Lato na Pradze: PŁOMIEŃ 81

  • Koncert

Lato na Pradze: PŁOMIEŃ 81

Piątek, 4 września 2020

20:00

od 79 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Płomień 81 to wiecznie żywa formacja hip-hopowa, która została założona na warszawskim Ursynowie, a w jej skład wchodzą Onar oraz Pezet.

Już 4 września 2020 roku fani zespołu Płomień 81 będą mogli podziwiać go w ramach koncertu Lato na Pradze na terenie Praga Centrum. Początek wydarzenia o godzinie 20:00.

Podczas tego niezwykłego koncertu artyści zaprezentują swój najnowszy album, który nosi nazwę "Szkoła 81". Dzieje się to po czternastu latach od wydania legendarnych "Historii z sąsiedztwa". Jeśli ktoś jest fanem zespołu Płomień 81 nie może tego przegapić. To niepowtarzalna szansa na spotkanie swoich muzycznych idoli.

W Warszawie będzie można usłyszeć premierowe kompozycje z najnowszego albumu, ale też zwrotki i refreny, które zostały dograne przez weteranów polskiej sceny rap. Płomień 81 otwiera się na różnorodne współprace muzyczne, więc warto przesłuchać "Szkołę 81", bo w albumie znajdują się głębokie przemyślenia oraz ponadczasowe refleksje ulubionych raperów dużej grupy społeczeństwa.

informacja organizatora

Miejski projekt „Lato na Pradze” sprawił, że warszawska Praga stała się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań dla wielu społeczności.

Topowi polscy muzycy występują w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu - namiastka festiwali w sercu Warszawy.

Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni - wszystko to składa się na Miasteczko Praga Centrum.

Płomień 81 to zespół założony przez Pezeta i Onara na warszawskim Ursynowie. Płomień 81 wraca z albumem po 14 latach od wydania płyty „Historie z sąsiedztwa". Nowy album „Szkoła 81” to kilkanaście premierowych kompozycji, do części których zwrotki i refreny dograli weterani sceny jak i przedstawiciele nowej szkoły rapu.

Data: 4 września 2020
Doors: 18:00
Start: 20:00
Miejsce: Praga Centrum

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.