Lato na Pradze: Sorry Boys

  • Koncert
  • Alternatywa
  • Pop
  • Polskie
  • Pod dachem

Lato na Pradze: Sorry Boys

Środa, 21 lipca 2021

19:30

od 69 

Lato na Pradze - Sorry Borys

Już w najbliższe wakacje wróci do nas miejski festiwal Lato na Pradze i znów będzie można poczuć klimat festiwalu w mieście. Lato na Pradze to impreza, która muzyczne centrum miasta przenosi na prawą stronę Wisły. Zróżnicowane gatunki na muzycznej scenie a do tego również atrakcyjne propozycje jeśli chodzi o strefę zieloną, do tego również strefa gastronomiczna - interesujące atrakcje dla każdego uczestnika festiwalu. Wśród występujących w tym roku pojawi się między innym zespół Sorry Borys. To obecnie jeden z najbardziej charakterystycznych zespołów naszej sceny muzyczne. Trzon zespołu to wokalistka i autorka tekstów oraz muzyki Bela Komoszyńska i dwóch mężczyzn Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. W tym roku zespół będzie miał 15 lat swojego istnienia. Rockowa muzyka, która grają cieszy się sporą popularnością a ich krążki zbierają dziś pozytywne recenzje. Ich koncert na festiwalu Lato na Pradze będzie miał miejsce 21 lipca o godzinie 19:30. Miłośnicy zespołu już teraz powinni zaplanować ten wieczór na koncert.

informacja organizatora

Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.

Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.

Sorry Boys to jeden z najbardziej charakterystycznych zespołów polskiej sceny muzycznej. Od początku działalności trzon grupy stanowią: charyzmatyczna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów – Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak.
Ich najnowszy album “Miłość” to pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Pochodzą z niego takie utwory jak “Absolutnie, absolutnie”, “Jesteś pragnieniem” czy “Warszawa czeka”.

Data: 21.07.2021
Otwarcie: 18:00
Start: 19:30
Miejsce: Praga Centrum

Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.pl

Organizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step

Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.