SOLD OUT | Lato na Pradze: Vito Bambino

  • Koncert
  • Alternatywa
  • Pop
  • Polskie
  • W plenerze

SOLD OUT | Lato na Pradze: Vito Bambino

Piątek, 23 lipca 2021

19:30

od 59 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Vito Bambino zaśpiewa na Festiwalu Lato na Pradze

W okresie wakacyjnym Warszawska Praga pełna będzie dźwięków różnej muzyki. W ramach drugiej edycji festiwalu swoją obecnością zaszczyci nas wielu artystów. Pojawi się również Vito Bambino polski wokalista i aktor zamieszkały w Niemczech. Vito pojawi się na praskiej scenie 23 lipca 2021 r. o godz. 19:30. Początek jego muzycznej kariery sięga 2003 roku. Vito na co dzień występuje z grupą Bitamina, od 2008 roku. Współpracował również z wieloma artystami, takimi jak chociażby Jan-Rapowanie, Rasmentalism czy Quebonafide. Od kilkunastu lat stale komponuje i wypuszcza w eter kolejne produkcje. Ostatni jego solowy album pn. Poczekalnia podbił serca wielu fanów. To właśnie z niego pochodzą takie szlagiery, jak Rampage, Bunkrów nie ma czy Oddaj, wykonany wraz z Natalią Szroeder. Bitamina ma na swoim koncie pięć albumów. Artyści współpracowali m.in. z Davidem Podsiadło. Brzmienie Vito Bambino klasyfikowane jest jako hip-hop i alternatywa, ale w piosenkach słychać umiejętne połączenie wiele gatunków muzycznych. Środek lata, lipiec, Praga i Vito Bambino. Czego chcieć więcej? Zapowiada się odjazdowy i pełen gorących emocji koncert. A wszystko to na Warszawskiej Pradze! Festiwal będzie przebiegał w reżimie sanitarnym. Trzeba więc zachować wszelkie środki ostrożności.

informacja organizatora

Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.

Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.


• Vito Bambino na Pradze - 23.07.2021 •
Vito Bambino to polski wokalista i aktor na stale mieszkający w Niemczech. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2003 roku i od tamtej pory regularnie publikuje nowe utwory. Związany z zespołem Bitamina, którego jest wokalistą. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Quebonafide, Jan-Rapowanie, Rasmentalism czy sanah.
W 2020 roku ukazał się jego pierwszy solowy album "Poczekalnia" z którego pochodzą single "Bunkrów nie ma", "Rampage", "Oddaj (feat. Natalia Szroeder)" oraz "Last Puff".


Data: 23.07.2021
Otwarcie: 18:00
Start: 19:30
Miejsce: Praga Centrum

Bilety dostępne na www.followthestep.com, www.pragacentrum.pl, oraz w Going.


• Więcej informacji: goingapp.pl/latonapradze •

Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.pl

Organizatorem projektu Lato na Pradze jest Follow The Step (www.followthestep.com)


Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.