Lato na Pradze: VOO VOO

  • Koncert

Lato na Pradze: VOO VOO

Sobota, 19 września 2020

20:00

od 69 zł

Nietuzinkowy zespół rockowy VOO VOO wystąpi na warszawskiej scenie w ramach oryginalnego projektu Lato na Pradze.

Gospodarzem tego ciekawego wydarzenia będzie Praga Centrum, a koncert został zaplanowany na 19 września o godzinie 20:00.

Artyści wchodzący w skład zespołu starają się łączyć ze sobą rock z jazzem i wychodzi im to nad wyraz dobrze. Jeśli ktoś jest fanem takiej muzyki i chciałby posłuchać świeżych utworów, powinien zjawić się w Warszawie. W utworach przewija się również folk, pochodzący z różnych stron świata. Warto otworzyć się na nowe doznania muzyczne, a można mieć pewność, że ot tak, muzyka przypadnie do gustu wszystkim odbiorcom. Liderem zespołu VOO VOO jest dobrze znany Wojciech Waglewski.

Miejski projekt Lato na Pradze zgromadzi wielu polskich artystów, z różnych kategorii muzycznych. Z racji tego nie mogło zabraknąć przedstawicieli rocka. Zespół VOO VOO na scenie na pewno da z siebie wszystko, zostawiając w Warszawie mnóstwo pozytywnej energii, która zostanie przekazana zebranej publiczności.

informacja organizatora

Miejski projekt „Lato na Pradze” sprawił, że warszawska Praga stała się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań dla wielu społeczności.

Topowi polscy muzycy występują w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu - namiastka festiwali w sercu Warszawy.

Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni - wszystko to składa się na Miasteczko Praga Centrum.

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata.
Liderem i założycielem zespołu jest Wojciech Waglewski

Data: 19 września 2020
Doors: 18:00
Start: 20:00
Miejsce: Praga Centrum

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.