Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Lato w Plenerze: BEATA I BAJM | Szczecin [ODWOŁANE]

 • Koncert
 • Classics
 • Pop
 • Polskie
 • W plenerze

Lato w Plenerze: BEATA I BAJM | Szczecin [ODWOŁANE]

Piątek, 20 sierpnia 2021

20:00

od 119 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Lato w Plenerze: BEATA KOZIDRAK I BAJM | Szczecin

Letnie miesiące sprzyjają festiwalom muzycznym jak żadne inne. Wieczory są długie, temperatura w sam raz, a atmosfera, która panuje na koncertach o tej porze roku, jest niepowtarzalna. Wszyscy wielbiciele wydarzeń muzycznych po wielu miesiącach, podczas których ich realizacja była niemożliwa, mogą teraz z nowym entuzjazmem zacząć snuć swoje koncertowe plany. Cykl Lato w Plenerze przedstawia wiele zachęcających propozycji - z pewnością jeden z koncertów, które przyciągają najwięcej uwagi, to ten, którego gwiazdami są BEATA I BAJM. Trudno wyobrazić sobie brzmienia, które lepiej sprawdzą się podczas letniego wieczoru. Jednocześnie energiczne, poruszające i pełne emocji piosenki, śpiewane przez Beatę Kozidrak, zapewnią ogrom muzycznych wrażeń. Wszyscy mieszkańcy Szczecina i jego okolic, którzy poczuli zainteresowanie, mogą stawić się 20 sierpnia w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. To propozycja świetna zarówno dla tych starszych, jak i młodszych fanów; w końcu utwory rangi "Białej armii" czy "Myśli i słów" są absolutnie ponadczasowe.

informacja organizatora

Z nadejściem lata polskie miasta wybudzą się z koncertowego marazmu i ponownie będziemy mieli okazję spotkać się pod sceną! 8 miast, najciekawsi przedstawiciele rozmaitych gatunków, a to wszystko w długie, gorące wieczory – zapraszamy Was na Lato w Plenerze!
Obserwuj nas na Instagramie i nie przegap żadnego wydarzenia -> https://www.instagram.com/latowplenerze/
BEATA I BAJM
24.07.2021
Szczecin / GOKSiR Przecław

Odwiedź naszą stronę -> www.winiarybookings.pl
START SPRZEDAŻY - 10 VI - CZWARTEK - GODZ. 12:00

Oświadczenie COVID-19 do pobrania
https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19
Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez zakup wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB
Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/
W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ BEATA I BAJM

https://www.facebook.com/BAJMpage
https://www.instagram.com/bajm_official
https://www.facebook.com/beatakozidrakofficial
https://www.instagram.com/beatakozidrak/

”BLIŻEJ”: https://youtu.be/g6s2BqRzAKs
”MYŚLI I SŁOWA”: https://youtu.be/3FP6ROwV1XM
”GAMBIT”: https://youtu.be/KAFDpfoyKTs

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
Każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest jednocześnie do utrzymania odstępu 1,5m od innych osób (nie dotyczy osób zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe) oraz zakrycia nosa i ust środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica, chusta itp.).
Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.
Przed wejściem na koncert sprawdzana będzie temperatura uczestników.
Uczestnicy zobowiązani są do przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia i przekazania go organizatorowi na wejściu- https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19


Wpadaj na Instagram http://bit.ly/Nasz-instagram
Polub nasz profil http://bit.ly/Nasz--Facebook

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Lato w Plenerze: Lady Pank | Szczecin

  Sobota, 14 sierpnia 2021

  Przecław

  Z nadejściem lata polskie miasta wybudzą się z koncertowego marazmu i ponownie będziemy mieli okazję spotkać się pod sceną! 8 miast, najciekawsi przedstawiciele rozmaitych gatunków, a to wszystko w długie, gorące wieczory – zapraszamy Was na Lato w Plenerze!Obserwuj nas na Instagramie i nie przegap żadnego wydarzenia -> https://www.instagram.com/latowplenerze/LADY PANK14.08.2021Szczecin / GOKSIR PrzecławOdwiedź naszą stronę -> www.winiarybookings.plSprzedaż biletów rozpocznie się 26.04 o godzinie 10:00Oświadczenie COVID-19 do pobraniahttps://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WBRegulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.LADY PANKhttps://www.facebook.com/LadyPankhttps://lady-pank.com/”Drzewa”: https://www.youtube.com/watch?v=3B1flDAyb48”Mała Wojna”: https://www.youtube.com/watch?v=82Phu1QN0Js”Kryzysowa Narzeczona”: https://www.youtube.com/watch?v=o71HQWqi68UZASADY BEZPIECZEŃSTWA:Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.Każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest jednocześnie do utrzymania odstępu 1,5m od innych osób (nie dotyczy osób zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe) oraz zakrycia nosa i ust środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica, chusta itp.).Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.Przed wejściem na koncert sprawdzana będzie temperatura uczestników.Uczestnicy zobowiązani są do przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia i przekazania go organizatorowi na wejściu- https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19____________________________________________________Wpadaj na Instagram http://bit.ly/Nasz-instagramPolub nasz profil http://bit.ly/Nasz--Facebook

 • O.S.T.R. | HADES | HAOS | Szczecin

  Sobota, 24 lipca 2021

  Przecław

  HAOS powraca w wielkim stylu. O.S.T.R. i Hades nie próżnowali podczas lockdownu i w grudniu 2020 wydali swój drugi wspólny album. Po kultowej „Psychologii tłumu” i „Czasie dużych przemian” czas na kolejne świetne wydawnictwo!Album „HAO2” to 15 opowieści z życia. Wszystkie powstały w niezwykłych czasach – w trakcie pandemicznego roku 2020.Krążek Ostrego i Hadesa po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro.„HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili – było z czego wybierać – O.S.T.R. i Hades podczas pracy nad płytą nagrali w sumie ponad 40 kawałków.Część z nich można usłyszeć na dodatkowej epce, na której znalazły się utwory, którymi artyści po prostu musieli się podzielić ze swoimi słuchaczami.„HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt „ku pokrzepieniu serc”. Okazja, żeby się o tym przekonać, już wkrótce na koncertach!

 • Guzior - Pleśń | Szczecin

  Niedziela, 22 sierpnia 2021

  Przecław

  Guzior powraca na scenę z nowym materiałem. Krążek „Pleśń” kupiły tysiące fanów. Wreszcie nadchodzi okazja, żeby posłuchać, jak raper wykonuje utwory z nowej płyty na żywo.Guzior do tej pory wydał albumy: „Evil Twin” i „Evil_Things”. Teraz Guzior powraca do fanów z trzecim krążkiem, po dwóch latach przerwy.„Pleśń” już w przedsprzedaży osiągnęła status złotej płyty! Na koncercie będziecie mogli usłyszeć utwory z najnowszego wydawnictwa: „Kushkoma”,„Fala” czy „Blueberry”. Fani będą mieli również okazję na klasyki z poprzedniej płyty. Nie zabraknie takich hitów jak: „Płuca zlepione topami” czy „WIFI”. Koncerty Guziora to gwarancja niesamowitej energii ze sceny. Do tego świetnie składane wersy i klimatyczne, ciekawe beaty – do zobaczenia pod sceną!