Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Lemon | Krynica Źródłem Kultury

 • Koncert

Lemon | Krynica Źródłem Kultury

Piątek, 16 lipca 2021

20:00

od 69 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Koncert zespołu LemON 16 lipca w Krynicy-Zdroju

Zbliżający się ogromnymi krokami koncert zespołu LemON będzie miał miejsce 16 lipca 2021 roku. To właśnie wtedy o godzinie 20:00 w Pijalni Głównej na terenie Krynicy-Zdroju rozpocznie się wyjątkowe muzyczne show.

Grupa pojawiła się na scenie w 2011 roku. Pomysłodawcą projektu był Igor Herbut (wokalista). Artyści tworzą różnorodną muzykę, m.in. z kategorii rock, pop-rock, folk czy też jazz-rock. O zespole zaczęło być głośno głównie za sprawą uczestnictwa i zwycięstwa w popularnym programie telewizyjnym "Must Be the Music". Ma na swoim koncie rozmaite nagrody muzyczne, w tym m.in. Eska Music Awards (najlepszy zespół 2014, najlepszy występ 2013 i najlepszy album 2013).

Zespół LemON wydał wiele singli, które spotkały się z pozytywną reakcję ze strony polskiej publiczności. Godnymi uwagi utworami są przede wszystkim: "Będę z Tobą", "Napraw", "Nice", "Jutro", "Spójrz" oraz "Grudniowy". Wszyscy zagorzali fani powinni zarezerwować sobie lipcową datę i pojawić się tłumnie na koncercie swojej ulubionej grupy.

informacja organizatora

Pijalnia Główny w Krynicy-Zdroju oraz Kryniczanka zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Szósta edycja będzie wyjątkowa, bo zazwyczaj spotykamy się w lutym i marcu - tym razem koncerty będą odbywać się podczas trzech letnich miesięcy. Od czerwca do lipca na scenie Pijalni Głównej zagra 17 największych gwiazd polskiej sceny. Zapraszamy na jeden z największych festiwali w południowej Polsce!Wszystkie koncerty będą odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości

miejsce

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Muzyczne Opowieści Wiesława Ochmana

  Sobota, 2 października 2021

  Krynica-Zdrój

  2 października w Krynicy-Zdroju szukuje się nie lada gratka dla melomanów!Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem, najwybitniejszym polskim tenorem ostatnich dekad, zdobywcą wszystkich liczących się scen operowych na świecie, począwszy od La Scalii po Metropolitan Opera.W gali koncertowej Mistrzowi towarzyszyć będą Soliści, Balet i Orkiestra, którzy zaprezentują najpiękniejsze arie, duety z operetek i musicali, przebije Wiednia oraz piosenki.Warto skorzystać!Serdecznie zapraszamy!

 • Krynica Źródłem Kultury | Dżem

  Piątek, 1 lutego 2019

  Krynica-Zdrój

  Największe przeboje m.in. Whisky, Partyzant, Harley mój, Sen o Wiktorii, Wehikuł czasu, Czerwony jak cegła, ale i wiele innych!Dżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego bluesa. W przyszłym roku zespół będzie świętował swoje 40 urodziny!Fantastyczny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).