Let's Talk About Art | konwersacje online

  • Spotkanie

Let's Talk About Art | konwersacje online

Wtorek, 24 listopada 2020

17:30

Free

Chcesz udoskonalić znajomość angielskiego, a w dodatku interesujesz się sztuką? Weź udział w warsztatach online, podczas których w miłej, nieformalnej atmosferze podyskutujesz po angielsku o dziełach sztuki.

Warsztaty skierowane są do młodzieży od 15. roku życia i dorosłych posługujących się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym (B2), którzy chcą wzmocnić swoje kompetencje językowe, poprawić płynność wypowiedzi oraz wzbogacić słownictwo o pojęcia związane ze sztuką.

Podczas czterech spotkań, prowadzonych przez nauczycielkę języka angielskiego, przyjrzymy się najważniejszym salom Pałacu na Wyspie. Porozmawiamy o znajdujących się w nich dziełach i wymienimy poglądami na temat sztuki. Każdy uczestnik będzie miał okazję do wypowiedzi, popracowania nad swoją wymową, a przede wszystkim do dobrej zabawy w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.

TERMINY I TEMATY SPOTKAŃ
17 listopada, godz. 17.30 - Pokój Kąpielowy
24 listopada, godz. 17.30 - Rotunda i Sala Salomona
1 grudnia, godz. 17.30 - Galeria Obrazów
8 grudnia, godz. 17.30 - Sala Balowa
Spotkania trwają ok. godziny.

INFORMACJE
Zajęcia dla młodzieży od 15. roku życia i dorosłych; poziom średnio zaawansowany (B2)
Forma spotkania: online. Link zostanie przesłany na adres e-mail, użyty przy rezerwacji.
Wstęp: bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują rezerwacje.
Zapisy: rezerwacje@lazienki-krolewskie.pl

Spotkana prowadzi Sylwia Kalwoda - absolwentka Wydziału Anglistyki UW oraz Instytutu Lingwistyki Stosowanej (studia podyplomowe w zakresie tłumaczenia prawniczego i sądowego). Lektorka języka angielskiego z dwudziestoletnim doświadczeniem oraz tłumacz przysięgły. Prowadzi szkolenia językowe dla dorosłych w zakresie General English, Business English, a także Legal English.
Zajęcia zostały dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.