Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Letnie Brzmienia na Wyspie Młyńskiej, Bydgoszcz: Kwiat Jabłoni

 • Koncert
 • Elektronika
 • Alternatywa
 • Pop
 • Folk
 • Polskie
 • W plenerze

Letnie Brzmienia na Wyspie Młyńskiej, Bydgoszcz: Kwiat Jabłoni

Sobota, 6 sierpnia 2022

20:00

99/119 zł
GOING.Bilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

6 sierpnia 2022 r., sobota, godz. 20.00

Wyspa Młyńska, Mennica 10, Bydgoszcz

Bilety w cenie: 99 zł / 119 zł

Bilety dostępne na: www.letniebrzmienia.pl

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Zapraszamy na Wyspę Młyńską w Bydgoszczy na cykl plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. Przez całe wakacje odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów. Na świeżym powietrzu zagrają: Vito Bambino i Jakub Skorupa, Zalewski, Sobel i Kwiat Jabłoni.

Bilety w cenie od 89 zł będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (12:00) na www.letniebrzmienia.pl. Karnety w cenie 279 złotych dostępne będą od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r. (16:00) na www.letniebrzmienia.pl.

Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W tym roku po raz pierwszy wydarzenie odbędzie się również w Bydgoszczy. Na zakończenie cyklu koncertów w mieście wystąpi Kwiat Jabłoni, czyli jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia.

Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. „Niemożliwe” z 2019 r. bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło „Mogło być nic” zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokryło się platyną. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia pod teledyskami oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym. Muzycy dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 30 milionów razy. Finałowe wydarzenie odbędzie się w sobotę 6 sierpnia na Wyspie Młyńskiej.

Harmonogram koncertów:

Wyspa Młyńska, ul. Mennica 10, Bydgoszcz

21.07, godz. 19:00 – Jakub Skorupa, godz. 20:00 – Vito Bambino

4.08, godz. 20:00 – Zalewski

5.08, godz. 20:00 – Sobel

6.08, godz. 20:00 – Kwiat Jabłoni

Bilety w cenie od 89 zł będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (12:00) na www.letniebrzmienia.pl. Karnety w cenie 279 złotych dostępne będą od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r. (16:00) na www.letniebrzmienia.pl. Karnet w postaci 3 kodów należy wymienić na 3 bilety na www.letniebrzmienia.pl. Karnet jest przeznaczony dla jednej osoby i upoważnia (po wymianie kodów na bilety) do uczestnictwa w 3 różnych wydarzeniach. Nie ma możliwości zrealizowania kilku kodów na to samo wydarzenie.

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Dokładny harmonogram koncertów znajduje się również na www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty i godziny koncertów oraz ceny biletów różnią się w zależności od wydarzenia. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii.

Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl.

Letnie Brzmienia to wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach z najpopularniejszymi artystkami i artystami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Letnie Brzmienia to projekt Good Taste Production, który był odpowiedzią na pandemiczną rzeczywistość Covid-19.

Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, od trzech lat aktywizuje miejską przestrzeń. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Zwieńczeniem cyklu Letnich Brzmień będzie dwudniowe wydarzenie – Finał – termin i miejsce koncertów zostaną ogłoszone wkrótce.

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym jest Eventim. Partnerem Letnich Brzmień jest Urząd Miasta Bydgoszcz. Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet.

Więcej informacji:

www.letniebrzmienia.pl

www.facebook.com/letniebrzmienia

www.instagram.com/letniebrzmienia

Bilety niedostępne w Going. Sprawdź strony artystów i organizatorów.

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 27 maja 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 50 zł

  Tribute to Amy WinehouseKoncert Tribute to Amy Winehouse to nowy projekt półfinalistki V Edycji Voice of Poland Natalii Podwin, charyzmatycznej wokalistki o niebywałej barwie głosu. Otwarcie: 18:00Koncert: 20:00I Pula - 50 złII Pula - 60 złIII Pula - 70 zł Wieczór ten jest muzycznym hołdem złożonym jednej z najwybitniejszych wokalistek XXI wieku. Na scenie artystce towarzyszy 6 osobowy zespół, odpowiedzialny za fantastyczne, pełne energii aranżacje największych przebojów Winehouse takich jak „Rehab" czy „Back to black”.
Skład zespołu:Natalia Podwin wokal
Maciek Rosiak saksofon,
Maksymilian Madeła trąbka
Bartek Domagała gitara
Teodor Górka piano
Michał Kotowicz bas
Paweł Ostrowski perkusja

 • Koncert
  Dla dzieci
  Polskie
  Pod dachem

  Niedziela, 29 maja 2022, 15:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 35 zł

  Bajkowy koncert w Lloydzie!!Kochani już 29 maja zapraszamy wszystkie pociechy wraz z rodzicami na magiczny koncert bajkowy z okazji Dnia dziecka!!W programie: Koncert NA ŻYWO - Agnieszka Kensik z zespołem; repertuar z bajekAnimacje dla dzieciWarsztaty muzyczne „Gra 6 strun”Atrakcje plenerowe w ramach akcji charytatywnej dla MikusiaSpecjalne Menu dziecięce w Kantynie LloydaStart i Animacje: 15:00Bajkowy Koncert: 16:00Warsztaty muzyczne: 17:00Pokaz umiejętności muzycznych dzieci i nauczycieli ze studia „Gra gitara”: 17:30Bilety:Dorośli:I Pula - 50 złDzieci:I Pula - 35 złUwaga!!! Każde dziecko powyżej 3 roku życia musi posiadać bilet wstępu.WARSZTATY MUZYCZNE „GRA 6 STRUN” - Poznasz budowę gitary i jej historię
- Dowiesz się jakie są techniki gry na gitarze
- Poznasz pierwsze dźwięki i zagrasz swoją pierwszą melodię - Poznasz swój pierwszy akord Prowadzącym warsztaty będzie właściciel Studia Muzycznego „Gra Gitara” Piotr Klimek. Zapozna on uczestników z budową gitar klasycznych, akustycznych, elektrycznych i basowych. Zaprezentuje techniki gry na tych instrumentach. Do zobaczenia!

 • Koncert
  Alternatywa
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 3 czerwca 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 59 zł

  Już 3 czerwca zapraszamy na koncert plenerowy Braci KACPERCZYK w Fabryce Lloyda!Otwarcie bramek: 18:00Koncert: 20:00I Pula: 59 złII Pula: 69 złIII Pula: 79 złBracia Kacperczyk to niezmiennie samowystarczalny duet - za warstwę liryczną utworów odpowiada Maciek, podczas gdy Paweł zajmuje się ich produkcją i to właśnie fakt, że wspierają się na każdym kroku, czyni owoc ich współpracy wyjątkowym. Na ich drugim krążku znajdziemy gościnne zwrotki Julii Pośnik, Julii Wieniawy, Janusz Walczuka, CatchUpa i Hodaka.Osoby niepełnoletnie:- poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej,- osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.Pobierz oświadczenie: https://soldoutagencja.pl/oswiadczeniaDo zobaczenia!