Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Letnisko 2022: COOL KIDS OF DEATH w Łodzi

 • Koncert
 • Rock
 • Alternatywa
 • Punk/HC
 • Polskie
 • W plenerze

Letnisko 2022: COOL KIDS OF DEATH w Łodzi

Sobota, 2 lipca 2022

20:00

od 69 zł
informacja organizatora

W świecie przestylizowanych, nadprodukowanych i przesadzonych produktów muzycznych są rzadkością. Ich styl jest charakterystyczny, ale jeśli potrzebne są porównania, to dobrą wskazówką byłyby takie jak The Strokes, Magazine, Joy Division i Bloc Party. Występy na żywo CKOD niosą ze sobą energię i entuzjazm. Po wydaniu albumu Plan Ewakuacji w 2011, zespół zawiesił działalność, od tego czasu, pojawił się tylko raz na scenie Open’er 2019 w oryginalnym składzie. Koncert w Łodzi jest pierwszym od wielu lat w rodzinnym mieście artystów i będzie wyjątkowym wydarzeniem!

Drzwi: 18:00 Koncert: 20:00

więcej na fb i instagramie @letniskoksiezymlyn LETNISKO 2022

bilety
I
od 69
miejsce

Księży Młyn

Łódź, ul. Księży Młyn , Przędzalniana , Tymienieckiego , Fabryczna ...

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Letnisko 2022: BOKKA w Łodzi!

  Sobota, 9 lipca 2022

  Łódź

  Są jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk na polskiej scenie nie tylko ze względu na to, że nie wiadomo kim są. Twarze skrywane pod maskami to tylko wstęp do niezwykłej opowieści o tytule BOKKA - opowieści o zespole, który nie potrzebował imion i nazwisk, by stworzyć unikatową nie tylko w skali rodzimego rynku tożsamość. Mają na koncie 4 świetnie przyjęte albumy, 2 nominacje do Fryderyków, a ich twórczość polecało wiele zagranicznych mediów, w tym magazyn Pitchfork, dzięki czemu koncertują również poza granicami kraju. W 2022 BOKKA powróciła w zupełnie nowej odsłonie prezentując tajemniczy i apokaliptyczny album “Blood Moon”.Drzwi: 18:00Koncert: 20:00 więcej na FB i insta @letniskoksiezymlyn[LETNISKO 2022](https://goingapp.pl/polecamy/letnisko)

 • Letnisko 2022: KRÓL w Łodzi!

  Sobota, 16 lipca 2022

  Łódź

  W 2014 roku Król wydał swoją pierwszą solową płytę. ''Nielot'', tak samo jak wydany rok później ''Wij'', łączą chyba wszystkie poszukiwania stylistyczne Bartłomieja Króla, które mogliśmy obserwować przez ponad dekadę. Ambientowe tła spotykają się z melodyjnością (czasami rozmazaną, czasami bardziej skoczną), eksperymenty przechodzą w klasyczne piosenki, a wszystkiemu towarzyszą nie do końca jasne, ale ładnie brzmiące teksty. Brzmienie solowych płyt Króla zakotwiczone jest w, niedawno jeszcze wstydliwych, latach osiemdziesiątych: znajdziemy tutaj brzmienia syntezatorów, przetworzone sample przeróżnych instrumentów (na przykład saksofonu, który przez wiele lat był tabu w muzyce alternatywnej). Nie usłyszelibyśmy tego, gdyby nie charakterystyczna przestrzenna produkcja, która kojarzy się trochę z najnowszymi przebojami muzyki alternatywnej, trochę z brzmieniem starych kaset. (culture.pl) Drzwi: 18:00Koncert: 20:00więcej na fb i instagramie: @letniskoksiezymlyn[LETNISKO 2022](https://goingapp.pl/polecamy/letnisko)

 • Letnisko 2022: MIKROMUSIC w Łodzi!

  Sobota, 23 lipca 2022

  Łódź

  Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Litwie. Zespół w 2020 r został uhonrowany Fryderykiem w kategorii "Muzyka Poetycka" Najnowsza płyta Mikromusic pod tytułem „Kraksa” opowiada o miłości.O miłości bezwzględnej, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka, przyjaciół, psa, o miłości przeszłej, toksycznej, naprawionej.Muzycznie Mikromusic trzyma się cały czas lat 80-tych i 60-tych. Tekstowo jest jak zawsze: i melancholijnie i zabawnie.Tytułowa Kraksa to pies Natalii Grosiak. Natalia adoptowała Kraksę 15 lat temu.Kraksie poświęcona jest też ostatnia piosenka na płycie,w której wokalistka powoli żegna się ze swoim psem.Drzwi: 18:00koncert: 20:00więcej na fb i instagramie: @letniskoksiezymlyn[LETNISKO 2022](https://goingapp.pl/polecamy/letnisko)

 • Letnisko 2022: IGO w Łodzi!

  Sobota, 6 sierpnia 2022

  Łódź

  W 2015 wraz z producentem Kubą Traczem założył duetu Bass Astral x Igo. Zespół znany jest z łamania konwenansów w muzyce elektronicznej. Na koncie mają takie przeboje jak m.in. It’s only emotion, Perfect Moment czy Feeling Exactly. Bass Astral x Igo zdobył ogromną popularność, a bilety na ich koncerty wyprzedawały się w błyskawicznym tempie. Artyści współpracowali również jeszcze przed założeniem zespołu. W 2009 roku w Krakowie powstał zespół Clock Machine, w którego skład wchodzili obaj muzycy. Igor Walaszek w Clock Machine został po dziś i jest odpowiedzialny za wokal, natomiast Kuba Tracz odszedł w czerwcu 2017 roku. Zespół na swoim koncie ma takie single jak Prognozy, Noc czy She’s got it. Specjalizuje się w tradycyjnym rocku z domieszką funku. W 2016 roku Walaszek razem z Filipem Jarzęckim założył wytwórnię muzyczną o nazwie Iglo Records.W 10. edycji Męskiego Grania artysta razem z Katarzyną Nosowską, Krzysztofem Zalewskim i Organkiem wykonał singiel Sobie i Wam, promujący trasę koncertową. Rok później został gwiazdą Męskiego Grania. Razem z Błażejem Królem i Darią Zawiałow wykonał singiel Świt, promujący koncert online. Od 2020 roku działa solo.drzwi: 18:00koncert 20:00więcej FB i insta: @letniskoksiezymlyn[LETNISKO 2022](https://goingapp.pl/polecamy/letnisko)

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Trasa

  Sobota, 1 października 2022, 16:00

  Secret Location, Łódź, od 79 zł

  W tym roku polecimy jeszcze wyżej! Po długiej zimie, przyroda budzi się na nowo, a po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć plenerowych koncertów w dziesięciu różnych miastach, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu. Sami sprawdźcie, jak "Młody Matczak" rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata. Bilety już w sprzedaży!

 • Koncert
  LGBTQ
  Zagraniczne
  Pod dachem
  Drag show

  Wtorek, 8 listopada 2022, 19:00

  Atlas Arena, Łódź, od 1 zł

  Gwiazdy Rupaul’s Drag Race oczarują swoim występem 8 listopada 2022.Trixie Mattel, znana z 3 sezonu Rupaul’s Drag Race ma na koncie 3 albumy ("Two Birds", "One Stone" oraz "Barbara) oraz jest właścicielką odnoszącej sukcesy marki kosmetycznej Trixie Cosmetics. Oprócz tego publikuje na swoim kanale YouTube materiały z tras koncertowych i udziela się podczas “Twitch Tuesdays” podczas których zebrała już ponad 100 tys. dolarów na rzecz licznych organizacji charytatywnych. 'Hello, Hello" https://youtu.be/W2MMdbp8wgwKatya Zamolodchikova, która zadebiutowała w 2 edycji Rupaul’s Drag Race, jest współprowadzącą szalenie popularnej na YouTube serii "UNHhhh" oraz "I Like to Watch" na Netfliksie. Katya niedawno zakończyła liczące ponad 80 przystanków, globalne tournée teatralne i wydała swój pierwszy telewizyjny stand-up special ze wspomnianej trasy pt., "Help Me I'm Dying".Ding Dong!https://youtu.be/WXsV8HIWcTE Data: 8.11.2022 Start:19:00 Miejsce: Atlas Arena, Łódź Organiztor: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

 • Koncert
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem
  Trasa

  Sobota, 12 listopada 2022, 19:00

  Atlas Arena, Łódź, od 139 zł

  Po prawie 10. latach od występu Hardwella na jednym z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej - Ultra Music Festival, pionier muzyki tanecznej i dwukrotny DJ nr. 1 na świecie, powrócił na scenę festiwalu zapowiadając nowy album i trasę koncertową "Rebels Never Die". Jesienią 2018 roku, po ponad dekadzie grania na największych festiwalach na świecie, Hardwell ogłosił, że bierze urlop od koncertowania. W poniedziałek 28 marca podczas Ultra Music Festival artysta na dobre powrócił do świata muzyki EDM, gdzie na mainstage przywitało go 150 tysięcy osób. Fani czekali na tę chwilę od ponad trzech lat. Ogłaszając światową trasę koncertową promującą swój nowy album “Rebels Never Die”, Hardwell wykorzystał swój występ na Ultra, aby zaznaczyć nową erę w swojej karierze. Nowy, składający się z 14 utworów album Hardwella, wydany przez jego wytwórnię Revealed Recordings, ma być przełomem w karierze jednej z największych gwiazd muzyki elektronicznej. Krążek ukaże się już 1 kwietnia!Nowa światowa trasa koncertowa “Rebels Never Die” zapewni fanom wyjątkowe, wielowymiarowe doświadczenie. Trasa obejmuje 24 daty na największych scenach w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej.Hardwell wystąpi 12 listopada w Atlas Arenie w Łodzi.Data: 12.11.2022 Miejsce: Atlas Arena, Łódź Organizator: Follow The Step