Limboski & Sosnowski "Odmrożeni" w Gliwicach! - Dobry Zbeer

  • Koncert

Limboski & Sosnowski "Odmrożeni" w Gliwicach! - Dobry Zbeer

Czwartek, 30 lipca 2020

19:00

od 30 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Limboski & Sosnowski "Odmrożeni" w Dobrym Zbeerze!

Miło jest nam ogłosić, że we współpracy z Radio Nowy Świat, które zaczyna nadawać już 10 lipca, zapraszamy na koncert letniej trasy koncertowej LIMBOSKI & SOSNOWSKI! Koncert odbędzie się na ogródku/dziedzińcu Dobrego Zbeera!

Historia jest taka, że Limboski z Sosnowskim w środku postpandemicznej wielkiej smuty nagrali kawałek, który w magiczny sposób wpisuje się panujące nastroje. Co jeszcze dziwniejsze, biorąc pod uwagę twórczość i styl obydwu panów – w „Odmrożonych” pojawia się nadzieja!
„Nie planowaliśmy takich rzeczy, ale może podświadomie chcieliśmy po prostu dać sobie i ludziom odrobinę radości w tym dziwnym czasie. Nie wiem jak to się wszystko skończy, ale myślę, że zawsze warto zachować nadzieję na pozytywny zwrot wypadków. Myślę też, że w nas samych jako ludziach tkwią zasoby magicznych mocy, które często budzą się w trudnych momentach. „Odmrożeni” są z tego źródła mocy właśnie.”
Michał Limboski

Do piosenki powstał uroczy klip stworzony z nadesłanych przez fanów filmików, na których robią wszystko to, czego nie mogli robić podczas kwarantanny, czyli jeżdżą na rowerze, biegają po lesie, tańczą, pływają i rzucają maseczkami. Klip zmontowała Kaha Hoffman. https://youtu.be/7xkqkVzUHrE

30 VII 2020r. g. 20.00
Dobry Zbeer
Gliwice, ul. Zygmunta Starego 11a
LIMBOSKI & SOSNOWSKI - "Odmrożeni"
bilety: 30 zł – przedsprzedaż, 40 zł - w dniu koncertu

Bilety dostępne w serwisie Going.

miejsce

Dobry Zbeer

Gliwice, Zygmunta Starego 11a