Linia Nocna | Praga Centrum [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Alternatywa
  • Polskie
  • W plenerze

Linia Nocna | Praga Centrum [ZMIANA DATY]

Sobota, 22 maja 2021

20:00

od 39 

Zespół Linia nocna oficjalnie zadebiutował na rynku muzycznym w czerwcu 2017 radiowym singlem "Znikam na chwilę".

Duet przeciwieństw, który tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec, w listopadzie 2018 podbił serca słuchaczy utworem "Nad Wisłą", z gościnnym udziałem Kuby Sienkiewicza - koronnego wokalisty zespołu Elektryczne Gitary.

Rok 2018 był czasem niezwykle intensywnym dla samego zespołu, ze względu na premierę ich debiutanckiego albumu "Znikam na chwilę", jak również nominacji do Fryderyków 2019 w kategorii Album Roku – Elektronika. W roku 2020 ukaże się najnowsza płyta grupy, w której zawarte będą utwory takie jak Hulajnogi oraz Kranówka. Muzyka tworzona przez duet łączy w sobie elementy elektroniczne z popem, czerpiąc inspirację z pędu miasta, dzięki czemu odznacza się niezwykłą uniwersalność w dotarciu do odbiorcy.

22 maja 2021 w miejscu Praga Centrum w Warszawie o godzinie 20:00 odbędzie się koncert zespołu Linia Nocna, który z pewnością pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników. Pojawią się tam zarówno najpopularniejsze utwory duetu, jak również premierowe, ukazujące grupę z innej strony muzycznej.

informacja organizatora

To duet, który tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Debiutowali w 2017 roku singlem „Znikam na chwilę”, który szybko stał się radiowym hitem.

Rok później na rynku pojawił się ich debiutancki album pod tym samym tytułem. Płyta była nominowana do Fryderyków 2019 w kategorii Album Roku – Elektronika. W listopadzie 2020 pojawi się drugi album, na którym znajdą się doskonale znane i chętnie słuchane utwory: Zielone Żoli, Hulajnogi, Kranówka, Dla Ciebie jestem Sobą, Wpadłeś mi w inne, czy Gdziekolwiek z Kubą Badachem.

Na premierowych koncertach pojawią się najbardziej znane utwory zespołu z obu płyt i kilka premierowych, odkrywających nowe brzmienie Linii Nocnej.

Data: 22.05.2021
Miejsce: Praga Centrum
Drzwi 20:00
Start 21:00

Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.