Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Lloyd’s Whisky Day vol.2 | PROHIBICJA

 • Jedzenie

Lloyd’s Whisky Day vol.2 | PROHIBICJA

Sobota, 12 lutego 2022

18:00

od 130 zł
informacja organizatora

Już 12.02 powracamy z długo wyczekiwaną, drugą edycją święta whisky…pod znakiem PROHIBICJA!!

Podobnie jak poprzednio, również podczas tego wieczoru czeka na Was wiele atrakcji, w tym: degustacja whisky (15 kuponów), karnawałowy wieczór w stylu lat 20/30 z DJ-em, koncert Judyty Wendy w klimacie kinowego hitu „Wielki Gatsby” NA ŻYWO, występ taneczny „gorąca niespodzianka”.

Na degustacji znajdziecie między innymi takie whisky jak: Glen Scotia, Kilchoman, Ledaig, Loch Lomond, Nikka, Paul John, Templeton, The Irishman, Jameson, Chivas i inne.

Bilety na wydarzenie są dostępne w dwóch wersjach: normalny (wstęp, degustacja) oraz VIP (wstęp, degustacja, wydzielona strefa, ciepły bufet).

Do zobaczenia!

bilety
Bilet normalny | PULA I (zaszczepieni)
od 130
Bilet normalny | PULA II (niezaszczepieni)
od 150
Bilet VIP | PULA I (zaszczepieni)
od 190
Bilet VIP | PULA I (niezaszczepieni)
od 190
Bilet normalny | PULA I (niezaszczepieni)
od 130
Bilet normalny | PULA II (zaszczepieni)
od 150
Bilet VIP | PULA II (zaszczepieni)
od 220
Bilet VIP | PULA II (niezaszczepieni)
od 220
Bilet wstępu (zaszczepieni)
od 50
Bilet wstępu (niezaszczepieni)
od 50
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Tribute to Coldplay - akustycznie | Bydgoszcz

  Piątek, 21 stycznia 2022

  Bydgoszcz

  Tribute to Coldplay - akustycznie Już 21 stycznia zapraszamy na wyjątkowy wieczór przy największych hitach zespołu COLDPLAY na żywo.Wystąpi przed Państwem wspaniały artysta - Wojtek Kiełbasa, który przeniesie nas wszystkich w klimat utworów brytyjskiego zespołu.Akustyczna interpretacja najbardziej znanych, ale również tych mniej popularnych utworów na żywo ze wszystkich krążków zespołu! Gwarantujemy wspaniałe doznania muzyczne w połączeniu z oryginalnym pokazem świetlnym!! Otwarcie Fabryki - 18:00Początek Koncertu - 20:00Do zobaczenia!

 • Wieczór Amerykański - Broadway Style

  Piątek, 28 stycznia 2022

  Bydgoszcz

  This is AMERICA!Już 28 stycznia przenosimy się do USA, a konkretniej na nowojorski BROADWAY!In New Yoooooork...kto nie zna kultowej piosenki Alicii Keys o najbardziej magicznym mieście na świecie...my taki Nowy York stworzymy Wam w Lloydzie!Zapraszamy na wspaniałą część artystyczną - Broadway'owski musical w wykonaniu: Wokaliści - Judyta Wenda (aktorka musicalowa), Mateusz Wiśniewski (wokalista i multiintrumentalista, uczestnik The Voice of Poland), Adam Lemańczyk (pianista, klawiszowiec, aranżer, producent muzyczny).Startujemy: 18:00.Musical: 20:00.Nie zabraknie Ameykańskich akcentów w barze i specjalnego MENU w Kantynie Lloyda. W planach m. in. Cosmopolitan drink & Martini Bianco, Amerykański Burger & Hot-Dog, Mac'n'cheese, Pancakes z syropem klonowym i wiele więcej...SEE YOU IN NEW YORK!

 • Bromberg Tattoo vol.2 TERYTORIUM

  Sobota, 29 stycznia 2022

  Bydgoszcz

  Bromberg Tattoo vol.2 TERYTORIUMWracamy do Was z drugą edycją bydgoskiego konwentu tatuażu, którą planujemy na 29 stycznia! Podczas pierwszej, lipcowej edycji pokazaliście nam, że Bydgoszcz zdecydowanie lubi dziarki. Czas na drugą odsłonę, w nieco innej formule. Prezentujemy Wam zimową wersję Bromberg Tattoo: TERYTORIUM. Ta edycja będzie wyjątkowa, bo postawimy na lokalnych artystów z naszego pięknego województwa! Ponownie spotkamy się w zabytkowych murach Fabryki Lloyda, gdzie będziecie mogli zjeść, wypić i pobawić się na afterze. Będą na Was czekać lokalni wystawcy oraz ciekawi goście. Dla tatuatorów przygotujemy 20 stanowisk.Na after specjalnie dla Was zaprosiliśmy HATELOVE i Sournois, którzy wspierani będą przez Matematyka i Goldzika z bydgoskiego kolektywu T52.FM.Patron sceny tatuatorskiej: Janusz Więckowski Jan Fat Can Studio SzerszeńPatron sceny muzycznej: BuhhajOrganizator: Fabryka Lloyda

 • Bromberg Tattoo vol.2 TERYTORIUM Afterparty

  Sobota, 29 stycznia 2022

  Bydgoszcz

  Początek roku akcentujemy mocnym bookingiem techno. Podczas pierwszego eventu spod znaku Terytorium Techno, industrialna Fabryka Lloyda zamieni się w świątynię pulsującego basu. Specjalnie dla Was zaprosiliśmy HATELOVE i Sournois, którzy wspierani będą przez Matematyka i Goldzika z bydgoskiego kolektywu T52.FM.Wydarzenie będzie zwieńczeniem drugiej edycji konwentu tatuażu Bromberg Tattoo vol.2 W części dziennej (od 12) będziecie mogli zjeść, wypić, będą na Was czekać lokalni wystawcy oraz ciekawi goście. Dla tatuatorów przygotujemy 20 stanowisk.Ze względu na obowiązujące przepisy, afterparty gramy w formule barowej. Zapraszamy!