Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Lloyd's Whisky Day

 • Sztuka

Lloyd's Whisky Day

Sobota, 23 października 2021

15:00

od 100 zł
informacja organizatora

23 października mamy zaszczyt zaprosić wszystkich na pierwszy wieczór whisky w Fabryce Lloyda!

Harmonogram wydarzenia:

15:00 – 19:30 część degustacyjna oraz otwarta strefa cygar
16:00 – pokaz tańca szkockiego oraz warsztaty dla chętnych
17:00 – koncert/prezentacja gry na dudach
20:00 – burleska na żywo
21:30 – after party

Trunek kojarzony ze spotkaniami biznesowymi, wyrafinowanym smakiem i klasą. Wiele osób whisky pije, tak naprawdę wiedząc o niej niewiele. Oczywiste jest to, że znajomość całego procesu produkcji whisky nie jest konieczna, by rozkoszować się w jej smaku i aromatach. Jeżeli jednak zapoznamy się z ciekawostkami na temat tego fenomenalnego alkoholu, każda kolejna szklanka przyniesie za sobą jeszcze więcej przyjemności oraz satysfakcji.

Zaplanowaliśmy dla Was wspaniałe i oryginale połączenie degustacji whisky wraz z częścią kulturalną. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do późnych godzin nocnych. W ramach biletu normalnego, goście będą mieli możliwość zdegustowania minimalnie 20 rodzajów whisky. Kolejne stoiska naszych wystawców będą oferowały trunki klasy premium, za których degustacje będzie konieczna dodatkowa płatność. Zapraszamy do zapisów na masterclass, podczas którego zostaną zaprezentowane dwie butelki whisky. Ilość miejsc mocno ograniczona.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość przełamania smaku ulubionej whisky smakiem kubańskiego cygara, dostarczonego przez naszego partnera Premium Cigars. Aby odprężyć się przy cygarze, zaprosimy Was do namiotu, gdzie zastaniecie specjalnie zaaranżowaną strefę relaksu dla palaczy z kanapami oraz profesjonalną obsługą. Serwis pomoże dobrać odpowiednie cygaro, pomoże w przygotowaniu oraz opowie interesujące kwestie dotyczące produktów tytoniowych. Między degustacjami umilać czas będą: grupa taneczna, która zaprezentuje tradycyjny taniec szkocki; pokaz gry na dudach oraz gwóźdź programu – burleska na żywo. Prosto z Warszawy przyjadą zrobić prawdziwe szoł pełne brokatu i cekinów Lillet L’amour, Lola Noir oraz Harpy Queen!

Po występie zostańcie razem z nami, bo już teraz przygotowaliśmy specjalne promocje na barze oraz after party prowadzone przez profesjonalnego DJ-a.

Poznaj whisky razem z nami!

Bilety: Bilet normalny: (degustacja, część artystyczna) 100 zł/120 zł Bilet VIP: (dodatkowo bufet kawowy oraz ciepły w wydzielonej strefie) 150 zł/180 zł Bilet masterclass 50 zł, zapisy pod mailem impresariat@fabrykalloyda.pl Bilet burleska: 40zł/60zł

bilety
bilet normalny
od 120
bilet VIP
od 180
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • DZIEŃ CHŁOPAKA | ZESPÓŁ VINTAGE | PIWO AMBER

  Czwartek, 30 września 2021

  Bydgoszcz

  Już 30 września świętujemy dzień chłopaka…Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowy wieczór dla naszych Panów, pełen niespodzianek i atrakcji!Świętowanie z Browarem Amber, wystąpi zespół VINTAGE NA ŻYWO… a do tego specjalne piwne promocje na barze!Wejście - 30 PLN - w cenie voucher na PIWO AMBER do wykorzystania tego wieczoru!VINTAGE akustycznie.Krzysztof Wałecki & Darek Pietrzak.Wykonujemy szereg znakomitych coverów na dwie gitary akustyczne i dwa męskie wokale.Nasze koncerty sa bardzo energetyczne i mimo skromnego instrumentarium potrafimyporwać póbliczność do zabawy.Duet istnieje od ponad 20 lat, w tym czasie zagraliśny niezliczoną ilość koncertów.Krzysztof Wałecki - gitarzysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów... na codzień wokalista Oddziału ZamkniętegoDarek Pietrzak - wokalista, gitarzysta. Kiedyś wokalista zespołu Park Way obecnie Vintage akustycznie.Zabierz ekipę i bawcie się razem z nami!Rezerwacje stolików w wiadomości prywatnej.

 • Wieczór hiszpański z warsztatami LATINO

  Sobota, 2 października 2021

  Bydgoszcz

  Już 2 października Fabryka Lloyda zaprasza na gorący, hiszpański wieczór połączony z warsztatami tańca Latino!!Wspólnie ze szkołą tańca Area Dance zapraszamy na warsztaty taneczne Latino…każdy znajdzie coś dla siebie, poziom warsztatów dostosowany do uczestników, zapraszamy osoby początkujące jak i te należące już do tanecznego świata!A to wszystko podczas hiszpańskiego wieczoru z Katalońskim winem i Tapas!!Będzie gorąco!!Start: wieczór hiszpański - 18:00, początek warsztatów latino - 20:00.W cenie biletu degustacyjna lampka hiszpańskiego wina - Dialog.Zabierz znajomych i spędźcie z nami ten jesienny wieczór w Lloydzie!

 • Peja/Slums Attack/VNM

  Piątek, 15 października 2021

  Bydgoszcz

  Dwa koncerty uznanych polskich raperów, w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy wystąpią dla Was VNM i Rychu Peja. Zapraszamy 15 października!

 • Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie [ZMIANA DATY]

  Niedziela, 17 października 2021

  Bydgoszcz

  Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenieWokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od 25 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 14 albumów sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy."Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki. To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej - wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni... Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie... A."Na koncercie będą dostępne miejsca siedzące, nienumerowane.