Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Łódź Design Festival 2021

  • Targ
  • Online
  • Free

Łódź Design Festival 2021

Po ubiegłorocznej zmianie ŁDF wraca do majowej daty! 15. edycja wystartuje 14 maja pod hasłem LEPIEJ i potrwa aż 10 dni.

Utrzymujemy bezpieczną, hybrydową formę znaną z ubiegłego roku. W planie wystawy, w tym te zorganizowane w specjalnych pawilonach wystawowych w popularnych łódzkich lokalizacjach, nietypowe interwencje w przestrzeń publiczną oraz oczywiście interesujące wydarzenia online z udziałem znakomitych gości!
Tegoroczną edycję organizujemy z pełną świadomością zmian, jakie zaszły w naszym życiu. Zmian, dla których katalizatorem była pandemia, a która w wielu przypadkach jedynie przyspieszyła zachodzące już procesy. Największa uwaga zostanie poświęcona innowacyjności służącej mądrzejszemu i staranniejszemu projektowaniu. Żebyśmy lepiej mogli diagnozować problemy i proponować rozwiązania, które zadbają o nasze zdrowie, poprawią komfort psychiczny i bezpieczeństwo. Podpowiemy, w jaki sposób projektować tak, by ulepszyć nie tylko sytuację jednostki, ale i całych społeczności.

Aby poznać więcej szczegółów 15.ŁDF obserwujcie nasze profile na Facebooku, Instagramie, LinkedInie i Twitterze, zapisujcie się na wydarzenie i nasz newsletter: lodzdesign.com/newsletter-ldf
instagram.com/lodzdesign
twitter.com/lodzdesignfest
linkedin.com/company/lodz-design-festival
Organizacja Łódź Design Festival jest możliwa dzięki wsparciu Łódzkiego Centrum Wydarzeń oraz Miasta Łódź.

Łódź Design Festival
LEPIEJ
14–23.05.2021
lodzdesign.com
makeme.lodzdesign.com
musthave.lodzdesign.com