Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Łodzią po sieci 2.0 Live - Vonsechsundachtzig / Sznur / SECT7

  • Impreza
  • Elektronika
  • Alternatywa
  • Polskie
  • Pod dachem
  • Industrial / Gothic

Łodzią po sieci 2.0 Live - Vonsechsundachtzig / Sznur / SECT7

Piątek, 4 czerwca 2021

22:00

20 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję cyklu „Łodzią po sieci”, organizowanego we współpracy z Łódzkim Centrum Wydarzeń.
Tym razem gościć będziemy reprezentantów łódzkiej sceny industrialnej: Vonsechsundachtzig, Sznur i SECT7.
Nagrania live z udziałem publiczności odbędą się 4 czerwca (piątek) o godzinie 22:00 w klubie Konkret przy Muzeum Sztuki w Łodzi (Więckowskiego 36).
Publikacja występów online: 11 czerwca (Vonsechsundachtzig), 12 czerwca (Sznur) i 13 czerwca (SECT7).

VONSECHSUNDACHTZIG
Zespół Vonsechsundachtzig funkcjonuje od 2016 roku. Założony przez artystyczny duet z Łodzi: Ewelinę Masztanowicz i Michała Fryca, tworzy ekstremalną muzykę elektroniczną. Na dorobek muzyczny projektu składa się debiutancki album ST oraz EP Wasteland, na połowę 2021 roku jest zaplanowane kolejne wydawnictwo EP Permission to die nakładem Unrest Productions. Na post-industrialne brzmienie duetu, składają się elementy tradycyjnej struktury muzycznej opartej na kaskadzie natarczywych dźwiękowych tekstów, autorytarnych rytmów oraz wokalnego performance.
SZNUR
SZNUR ma swój początek w 2017 roku, zbudowany na truchle harsh noisowego projektu TRAUMA UNIT, który działał w Łodzi od 2010 roku. Łącząc stylistykę power electronics z harsh noise, sceniczny debiut miał miejsce w trakcie Zasavje Noisefest International - krótki, acz intensywny set, który przykuł uwagę reprezentacji labelu Tesco Germany. SZNUR w trakcie ZNFI dzielił scenę z takimi artystami jak duet KE/HIL, Dave Phillips, Satori czy Svartvit. 2018 i 2019 to czas koncertów w Polsce, na Litwie oraz w Czechach. W marcu 2018 SZNUR supportował legendarny industrialny band JUDE podczas koncertu w warszawskim Pogłosie. Po kilku koncertach w Polsce, rok 2018 zakończył się występem w ramach Wrocław Industrial Festival. W 2019, poza koncertami w Polsce na początku roku, SZNUR wyruszył na mini-tour po Litwie / Polsce / Czechach w towarzystwie Erica Trude, znanego jako STRESS ORPHAN, który przyjechał specjalnie na tę okazję z NY / USA. Sezon koncertowy w 2019 zwieńczył performance na scenie KAL, będącej częścią jednego z największych festiwali metalowych w Europie - BRUTAL ASSAULT. W trakcie festiwalu wystąpili także tacy artyści jak Prurient, FINAL, JUDE, Teorema i inni. W styczniu 2021 roku ukazał się debiutancki winyl nakładem Tesco Distribution Germany. Zarejestrowany w Łodzi, w styczniu 2020 roku w Soyuz Studio, zmiksowany i zmasterowany przez Erica Trude w NY w maju 2020. Wyklarowany i doszlifowany po 3 lata koncertowania monolit NEAR DEATH ELECTRONICS.
SECT7
SECT7 to hardwarowy projekt Kat. Efekt prywatnych eksperymentów z hałasem, rytmem i twardymi bitami. Radykalna, rażąca muzyka i atak wizualny. Soniczna implozja SECT7 - stara się scalić rozległość muzycznych fascynacji i estetycznych eksploracji autorki. Posiadająca spory potencjał reaktywny, dark industrialno-techniczna muzyka oddająca tempo naszych czasów. Jej atmosfera to refleks świata wokół, ery nadmiaru informacji, nadmiaru komunikatów, plagi przesytu i nadprodukcji.
Realizacja audio: Kuba Wandachowicz
Realizacja wideo: Brave Boy Studio
Materiały graficzne, opieka artystyczna: Wiktor Skok
WSTĘP: 20 PLN
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.
OBOWIĄZUJE BEZWGLĘDNE PRZESTRZEGANIE OBOSTRZEŃ ANTYEPIDEMICZNYCH.
Projekt zrealizowany w ramach programu Kultugranty 2.0 we współpracy z Łódzkim Centrum Wydarzeń

miejsce

Konkret

Łódź, ul. Więckowskiego 36

Miejsce w Muzeum Sztuki w Łodzi. Kuchnia wegetariańska i wegańska, kawa speciality, drinki, desery. Koncerty, występy na żywo, imprezy, projekcje filmów, wykłady, sztuka.